🍪 Snacks Aanbiedingen

Bekijk alle actuele snacks aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op snacks.

search
trending_downGemiddeld 23% goedkoper

53 aanbiedingen gevonden

-57%
Mentos gum Pot 40 - 75 stuks.

Dirk

· Mentos−57% Korting

Mentos gum Pot 40 - 75 stuks.

€1.99€4.59
75 stuks€0.03 / stuk

Nog 4 dagen

-51%
Magnum ijs Pak 3 - 12 stuks of beker 204 - 440 ml.

Dirk

· Magnum−51% Korting

Magnum ijs Pak 3 - 12 stuks of beker 204 - 440 ml.

€3.49€7.15
12 stuks 440 ml€0.66 / L

Nog 4 dagen

-39%
Doritos

Doritos

€2.99€4.89
455 gram

Nog 2 dagen

-38%
Alle Napoleon en Anta

Plus

Alle Napoleon en Anta

€1.49€2.39

Nog 4 dagen

-35%
Chocoladerepen en Lil'bits

Plus

Chocoladerepen en Lil'bits

€2.99€4.59

Nog 4 dagen

-35%
Pringles

Pringles

€3.49€5.38

Nog 4 dagen

-33%
Mini's en Multi's

Plus

Mini's en Multi's

€5.38€8.07

Nog 4 dagen

-33%
Chocoladeletters

Jumbo

3 Halen 2 Betalen

Chocoladeletters

€2.19€3.29

Nog 2 dagen

-33%
Kies & Mix Jumbo koek

Jumbo

Kies & Mix Jumbo koek

€1.67€2.49

Nog 2 dagen

-30%
M&M's of Maltesers Zak 108 - 200 gram.

Dirk

M&M's of Maltesers Zak 108 - 200 gram.

€2.49€3.55
200 gram€1.25 / 100g

Nog 4 dagen

-28%
Chips

Plus

Chips

€2.50€3.45

Geldig t/m 24 nov

-27%
AH Snoepgroente pitloze paprika rood

Albert Heijn

AH Snoepgroente pitloze paprika rood

€1.67€2.29
175 g

Nog 2 dagen

-27%
AH Snoepgroente paprikamix

Albert Heijn

AH Snoepgroente paprikamix

€1.67€2.29
175 g

Nog 2 dagen

-27%
AH Snoepgroente tomaat

Albert Heijn

AH Snoepgroente tomaat

€1.67€2.29
250 g

Nog 2 dagen

-26%
Lu Tuc Crackers en Bakerolls

Plus

· LU

Lu Tuc Crackers en Bakerolls

€0.78€1.05

Nog 4 dagen

-25%
Haribo Starmix

Albert Heijn

· Haribo

Haribo Starmix

€1.69€2.25
250 g

Nog 2 dagen

-25%
Koek

Plus

Koek

€0.86€1.15

Nog 4 dagen

-25%
Bounty, Mars, Snickers of Twix

Jumbo

2e Halve Prijs

Bounty, Mars, Snickers of Twix

€2.02€2.69

Nog 2 dagen

-24%
Muffins

Muffins

€2.49€3.27
6 stuks

Nog 2 dagen

-23%
Katja

Plus

Katja

€1.99€2.59

Nog 4 dagen

-23%
Amandelen

Amandelen

€4.79€6.23
500 g

Nog 2 dagen

-21%
Speculaas american cookies of speculaas gevulde koeken 2-pack. OP=OP

Dirk

Tijdelijk Lager

Speculaas american cookies of speculaas gevulde koeken 2-pack. OP=OP

€1.19€1.50
2-pack€0.59 / stuk

Nog 4 dagen

-21%
HARIBO Starmix of Kikkers

HARIBO Starmix of Kikkers

€1.69€2.15
300 g

Nog 2 dagen

-20%
Trio tapenade

Aldi

Trio tapenade

€1.59€1.99
200 g

Nog 2 dagen

-20%
Mini Twisters en Party Mallows

Plus

Mini Twisters en Party Mallows

€1.99€2.49

Nog 4 dagen

-17%
Truffelsalami met Parmezaanse kaas

Aldi

Truffelsalami met Parmezaanse kaas

€2.49€2.99
70 g

Nog 2 dagen

-16%
Dipstokjes, grissini, picos of scrocchi

Plus

Dipstokjes, grissini, picos of scrocchi

€3.50€4.18

Geldig t/m 24 nov

-11%
Haribo of Maoam

DekaMarkt

· Haribo

Haribo of Maoam

€1.69€1.89

Nog 2 dagen

-11%
Noten

Plus

Noten

€3.99€4.49
150 gram

Nog 4 dagen

-10%
Hertog Ijssalon drie chocolades 2-pack

Albert Heijn

· Hertog

Hertog Ijssalon drie chocolades 2-pack

€10.78€11.98
2 stuks€5.39 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
De Ruijter Chocoladehagel puur 2-pack

Albert Heijn

· De Ruijter

De Ruijter Chocoladehagel puur 2-pack

€6.75€7.50
2 stuks€3.38 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Alle Côte D'or en Chokotoff

Plus

Alle Côte D'or en Chokotoff

€3.49€3.89

Nog 4 dagen

-51%
Vomar

Vomar

· VerkadeTijdelijk Lager

Verkade XXL Repen Karamel of Hazelnoot

€3.89€7.99
Morgen verloopt
-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Verkade1+1 Gratis

Verkade chocoladerepen

€2.15€4.30

Nog 4 dagen

-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Haribo−50% Korting

Haribo F!zz of Maoam

€0.99€1.99

Nog 4 dagen

-40%
Hoogvliet

Hoogvliet

−40% Korting

Lay's Naturel of Paprika chips

€2.99€4.99

Nog 4 dagen

-34%
Vomar

Vomar

Tijdelijk Lager

Cakeplakken

€0.99€1.49
Morgen verloopt
-26%
Hoogvliet

Hoogvliet

M&M's of Maltesers

€3.99€5.38

Nog 4 dagen

-24%
Hoogvliet

Hoogvliet

Tijdelijk Lager

Nora biscuit

€1.49€1.95

Nog 4 dagen

-20%
Vomar

Toblerone of Oreo Cheesecake Duopack

€3.99€4.99
Morgen verloopt
-14%
Hoogvliet

Hoogvliet

Gevulde koek of speculaas gevulde koek

€2.59€3.00

Nog 4 dagen

-14%
Vomar

Vomar

G'woon Kruidnoten Karamel Zeezout, Truffel of Pistache

€1.89€2.19
Morgen verloopt
-7%7% volume voordeel
Oreo Original koekjes 3-pack

Albert Heijn

· Oreo

Oreo Original koekjes 3-pack

€3.32€3.57
3 stuks€1.11 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
Liga Cracotte Crackers Naturel 3-pack

Albert Heijn

· Liga

Liga Cracotte Crackers Naturel 3-pack

€6.24€6.57
3 stuks€2.08 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
Haribo Stixx strawberry 2-pack

Albert Heijn

· Haribo

Haribo Stixx strawberry 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
LU Mini crackers naturel 2-pack

Albert Heijn

· LU

LU Mini crackers naturel 2-pack

€4.16€4.38
2 stuks€2.08 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
LU Mini crackers olijfolie & oregano 2-pack

Albert Heijn

· LU

LU Mini crackers olijfolie & oregano 2-pack

€4.16€4.38
2 stuks€2.08 / stuk

Nog 2 dagen

-4%4% volume voordeel
AH Dunne linzenwafels paprika smaak 4x 4pck

Albert Heijn

AH Dunne linzenwafels paprika smaak 4x 4pck

€8.41€8.76
4 stuks€2.10 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Dunne linzenwafels paprika smaak 4x 3pck

Albert Heijn

AH Dunne linzenwafels paprika smaak 4x 3pck

€6.37€6.57
3 stuks€2.12 / stuk

Nog 2 dagen

-2%2% volume voordeel
AH Biologisch Dunne maïswafels met zeezout 2-pack

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Dunne maïswafels met zeezout 2-pack

€2.92€2.98
2 stuks€1.46 / stuk

Nog 2 dagen

-2%2% volume voordeel
AH Dunne linzenwafel paprika smaak 4x 2pack

Albert Heijn

AH Dunne linzenwafel paprika smaak 4x 2pack

€4.29€4.38
2 stuks€2.15 / stuk

Nog 2 dagen

-1%
Pinda's, noten en rijstzoutjes

Plus

Pinda's, noten en rijstzoutjes

€5.00€5.07

Geldig t/m 24 nov

-7%
Hoogvliet

Hoogvliet

Chocoladetaart

€5.59€5.99

Nog 4 dagen

Snacks aanbiedingen: chips, koek en chocolade

Chips, noten, chocolade en zoetigheid zijn de ultieme impulsaankopen — en precies de categorie waar je het makkelijkst te veel uitgeeft. Op DealHunter vind je de actuele snackaanbiedingen van alle supermarkten, zodat je je favorieten koopt wanneer ze in de aanbieding zijn.

Wanneer zijn Lay's en Pringles in de aanbieding?

Lay's-chips staat bij Albert Heijn gemiddeld elke 3-4 weken in de aanbieding, vaak als multipak voor de schooltrommel. Pringles en Doritos wisselen elkaar af bij AH en Jumbo met kortingen tot 50%. Aldi en Lidl huismerkchips kosten structureel 50-60% minder.

Chocolade slim inkopen

Aldi Choceur en Lidl-chocolade scoren in blindtests verrassend hoog tegen een fractie van de prijs van Tony's of Milka. A-merken zoals M&Ms en KitKat koop je het best tijdens een 1+1- of 3-voor-2-actie en sla je dan op, want chocolade is lang houdbaar.

Gezonde snacks voor minder

Gemengde noten, rijstwafels en gedroogd fruit zijn voedzame alternatieven die regelmatig in de aanbieding zijn. Aldi en Lidl bieden noten en zaden tegen discounterprijzen — ideaal voor wie bewust én voordelig wil snacken.

Lees ook op ons blog

Populaire producten in deze categorie

Andere categorieën