🧹 Huishouden Aanbiedingen

Bekijk alle actuele huishouden aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op huishouden.

search
trending_downGemiddeld 49% goedkoper

42 aanbiedingen gevonden

-79%
Vloeibaar wasmiddel kleur en wit

Plus

· Omo−79% Korting

Vloeibaar wasmiddel kleur en wit

€9.99€46.99

Nog 4 dagen

-69%
Sun vaatwastabletten Zak 18 stuks of pak 19 stuks.

Dirk

· Sun−69% Korting

Sun vaatwastabletten Zak 18 stuks of pak 19 stuks.

€2.99€9.79
18 stuks€0.17 / stuk

Nog 4 dagen

-67%
Alle Dreft Wasmiddel

Jumbo

−67% Korting

Alle Dreft Wasmiddel

€4.00€11.99

Nog 2 dagen

-67%
Alle Ambi-Pur toiletblokken

Jumbo

−67% Korting

Alle Ambi-Pur toiletblokken

€1.46€4.39

Nog 2 dagen

-64%
Kruidvat

Kruidvat

· Robijn−64% Korting

Robijn Klein & Krachtig Classics Color Vloeibaar Wasmiddel

€34.99€96.30
6 x 665 ml

Geldig t/m 11 okt

-62%
Kruidvat

Kruidvat

· Ariel−62% Korting

Ariel The Big One Wasmiddelpods

€39.99€105.99
80 stuks

Geldig t/m 18 okt

-62%
Kruidvat

Kruidvat

· Dreft−62% Korting

Dreft Platinum Plus Vaatwascapsules

€33.49€88.99
114 stuks

Geldig t/m 18 okt

-60%
Robijn

DekaMarkt

· Robijn−60% Korting

Robijn

€13.78€34.45

Nog 2 dagen

-60%
Lenor Wasverzachter

Vomar

· LenorTijdelijk Lager

Lenor Wasverzachter

€1.99€4.99
Morgen verloopt
-54%
Gama

Plus

−54% Korting

Gama

€2.99€6.49

Nog 4 dagen

-54%
Kruidvat

Kruidvat

· Finish−54% Korting

Finish Powerball Quantum Vaatwastabletten

€19.99€42.99
100 stuks

Nog 2 dagen

-50%
Alle Finish en Sun

Plus

1+1 Gratis

Alle Finish en Sun

€4.29€8.58

Nog 4 dagen

-50%
Witte Reus Toiletblok self active hygiene

Albert Heijn

· Witte Reus1+1 Gratis

Witte Reus Toiletblok self active hygiene

€2.25€4.49

Nog 2 dagen

-50%
Witte Reus Toiletblok deluxe delicate magnolia

Albert Heijn

· Witte Reus1+1 Gratis

Witte Reus Toiletblok deluxe delicate magnolia

€2.25€4.49

Nog 2 dagen

-50%
Witte Reus Toiletblok kracht actief oceaan

Albert Heijn

· Witte Reus1+1 Gratis

Witte Reus Toiletblok kracht actief oceaan

€2.00€3.99

Nog 2 dagen

-50%
Page vochtig toiletpapier

Jumbo

· Page1+1 Gratis

Page vochtig toiletpapier

€1.15€2.29

Nog 2 dagen

-50%
Premium sla melanges of No Fairytales

Jumbo

1+1 Gratis

Premium sla melanges of No Fairytales

€1.38€2.75

Nog 2 dagen

-50%
Robijn Klein & Krachtig, wasmiddeldoekjes, capsules of Quickwash

Jumbo

· Robijn1+1 Gratis

Robijn Klein & Krachtig, wasmiddeldoekjes, capsules of Quickwash

€8.74€17.49

Nog 2 dagen

-50%
Alle Finish

Jumbo

1+1 Gratis

Alle Finish

€5.00€9.99

Nog 2 dagen

-50%
Alle Glorix toiletblokken of Glade

Jumbo

1+1 Gratis

Alle Glorix toiletblokken of Glade

€0.50€1.00

Nog 2 dagen

-50%
Vochtvangers

Plus

1+1 Gratis

Vochtvangers

€16.99€33.98

Nog 4 dagen

-50%
Alle Robijn

Plus

1+1 Gratis

Alle Robijn

€6.79€13.58

Nog 4 dagen

-50%
Dreft 3in1 power spray citroen

Albert Heijn

· Dreft1+1 Gratis

Dreft 3in1 power spray citroen

€4.00€7.99
0,5 l

Nog 2 dagen

-50%
Ambipur

Plus

1+1 Gratis

Ambipur

€4.99€9.98

Nog 4 dagen

-50%
Alle Toppits en Swirl

Plus

1+1 Gratis

Alle Toppits en Swirl

€3.25€6.50

Nog 4 dagen

-50%
Kruidvat

Kruidvat

· Lenor−50% Korting

Lenor Unstoppables Fresh Geurbooster

€4.00€7.99
504 ml

Geldig t/m 18 okt

-47%
Alle Antikal

Plus

−47% Korting

Alle Antikal

€3.99€7.50

Nog 4 dagen

-46%
Robijn Wasverzachter morgenfris 2-pack

Albert Heijn

· Robijn−46% Korting

Robijn Wasverzachter morgenfris 2-pack

€6.98€12.90
2 stuks€3.49 / stuk

Nog 2 dagen

-43%
Toiletpapier

Plus

· Page−43% Korting

Toiletpapier

€12.99€22.67

Nog 4 dagen

-37%
Alle Lenor

Plus

Alle Lenor

€14.99€23.97

Nog 4 dagen

-35%
Robijn Wasmiddel Vloeibaar

Robijn Wasmiddel Vloeibaar

€6.49€9.99
Morgen verloopt
-33%
AH Keukenpapier sterk & abs 2=3 rollen

Albert Heijn

AH Keukenpapier sterk & abs 2=3 rollen

€2.00€2.99
2 stuks

Nog 2 dagen

-25%
Page Toiletpapier Zacht & Sterk

Vomar

· Page

Page Toiletpapier Zacht & Sterk

€6.26€8.35
Morgen verloopt
-15%
Nalys Xtra power keukenpapier 2-pack

Albert Heijn

· Nalys

Nalys Xtra power keukenpapier 2-pack

€6.27€7.38
2 stuks€3.13 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Glorix Dikke bleek 2-pack

Albert Heijn

· Glorix

Glorix Dikke bleek 2-pack

€3.87€4.30
2 stuks€1.94 / stuk

Nog 2 dagen

-60%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Finish−60% Korting

Finish vaatwastabletten

€19.36€48.40

Nog 4 dagen

-60%
Hoogvliet

Hoogvliet

−60% Korting

Witte Reus toiletblokken

€7.82€19.55

Nog 4 dagen

-50%
Vomar

Vomar

Tijdelijk Lager

Nalys Keukenpapier Limited Edition

€5.99€11.98
Morgen verloopt
-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

1+1 Gratis

Witte Reus of Fleuril wasmiddel of waspoeder

€9.10€18.20

Nog 4 dagen

-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Lenor1+1 Gratis

Lenor of Ariel

€5.99€11.98

Nog 4 dagen

-40%
Vomar

Vomar

−40% Korting

Kussenzacht Toiletpapier

€2.69€4.49
Morgen verloopt
-14%
Vomar

Vomar

· Finish1+1 Gratis

Finish of Blue Wonder Desinfectiedoekje

€4.25€4.95
Morgen verloopt

Huishoudproducten aanbieding: wasmiddel, schoonmaak en meer

Wasmiddel, vaatwastabletten, schoonmaakmiddelen en luiers vormen een vaste maandelijkse uitgave. Het zijn ook de vaakst aangeboden producten. Op DealHunter vergelijk je de actuele huishoudaanbiedingen van alle grote supermarkten en bespaar je honderden euro's per jaar.

Waar is wasmiddel het goedkoopst?

Voor merkwasmiddel (Ariel, Persil) is Dirk structureel het voordeligst. Voor huismerk is Aldi Tandil de absolute winnaar — tot 70% goedkoper dan Ariel, met in tests vergelijkbare wasresultaten. Koop merkwasmiddel altijd in grootverpakking bij aanbieding.

Luiers: merk versus huismerk

Aldi Mamia en Lidl Lupilu luiers worden door Stiftung Warentest hoger beoordeeld dan Pampers, tegen 50-60% lagere prijzen. Voor jonge ouders scheelt dit honderden euro's per jaar. Pampers zelf is bij Dirk en Aldi het scherpst geprijsd.

Stockpilen bij een goede deal

Wasmiddel, vaatwastabletten en schoonmaakmiddelen zijn lang houdbaar. Sla 2-3 maanden voorraad in tijdens een diepe actie en je betaalt nooit meer de volle prijs. Houd via DealHunter bij wanneer je vaste merken in de aanbieding zijn.

Lees ook op ons blog

Populaire producten in deze categorie

Andere categorieën