Dirk

Dirk van den Broek Aanbiedingen ✓ Laagste Vleesprijzen

Deze week · 79 aanbiedingen

Geen folder nodig — alles op één pagina. Laagste vleesprijzen van Nederland.

search
trending_downGemiddeld 32% goedkoper
-69%
Sun vaatwastabletten Zak 18 stuks of pak 19 stuks.

Dirk

· Sun−69% Korting

Sun vaatwastabletten Zak 18 stuks of pak 19 stuks.

€2.99€9.79
18 stuks€0.17 / stuk

Nog 4 dagen

-64%
Palmolive douchegel Flacon 250 ml. OP=OP (m.u.v. Naturals en Men).

Dirk

Tijdelijk Lager

Palmolive douchegel Flacon 250 ml. OP=OP (m.u.v. Naturals en Men).

€1.49€4.19
250 ml€0.60 / 100ml

Nog 4 dagen

-62%
Knorr Good Noodles of Pasta Beker 62 - 89 gram.

Dirk

· Knorr−62% Korting

Knorr Good Noodles of Pasta Beker 62 - 89 gram.

€0.79€2.09
89 gram€0.89 / 100g

Nog 4 dagen

-57%
Parodontax tandpasta Tube 75 ml.

Dirk

−57% Korting

Parodontax tandpasta Tube 75 ml.

€2.99€6.99
75 ml€3.99 / 100ml

Nog 4 dagen

-57%
Mentos gum Pot 40 - 75 stuks.

Dirk

· Mentos−57% Korting

Mentos gum Pot 40 - 75 stuks.

€1.99€4.59
75 stuks€0.03 / stuk

Nog 4 dagen

-52%
Wagner Piccolinis Pak 9 stuks.

Dirk

· Wagner−52% Korting

Wagner Piccolinis Pak 9 stuks.

€1.69€3.55
9 stuks€0.19 / stuk

Nog 4 dagen

-51%
Magnum ijs Pak 3 - 12 stuks of beker 204 - 440 ml.

Dirk

· Magnum−51% Korting

Magnum ijs Pak 3 - 12 stuks of beker 204 - 440 ml.

€3.49€7.15
12 stuks 440 ml€0.66 / L

Nog 4 dagen

-50%
Catisfaction of Whiskas Temptation Zak 60 gram.

Dirk

−50% Korting

Catisfaction of Whiskas Temptation Zak 60 gram.

€0.99€1.99
60 gram€1.65 / 100g

Nog 4 dagen

-50%
Smuldier hondenvoeding Pak 400 gram of 4 x 60 gram.

Dirk

−50% Korting

Smuldier hondenvoeding Pak 400 gram of 4 x 60 gram.

€0.99€1.99
4 x 400 gram€0.62 / kg

Nog 4 dagen

-50%
Conimex kroepoek Zak 73 of 75 gram.

Dirk

· Conimex−50% Korting

Conimex kroepoek Zak 73 of 75 gram.

€0.99€1.99
75 gram€1.32 / 100g

Nog 4 dagen

-49%
Princes tonijnstukken  Blik 145 gram.

Dirk

−49% Korting

Princes tonijnstukken Blik 145 gram.

€1.29€2.55
145 gram€0.89 / 100g

Nog 4 dagen

-49%
1 de Beste Boerenkool grof  Zak 300 gram.

Dirk

−49% Korting

1 de Beste Boerenkool grof Zak 300 gram.

€0.99€1.95
300 gram€0.33 / 100g

Nog 4 dagen

-48%
Lindahls kvarg Kuip 450 gram.

Dirk

−48% Korting

Lindahls kvarg Kuip 450 gram.

€1.39€2.69
450 gram€0.31 / 100g

Nog 4 dagen

-48%
Zuivelhoeve Boer'n yoghurt Per emmer. OP=OP

Dirk

Tijdelijk Lager

Zuivelhoeve Boer'n yoghurt Per emmer. OP=OP

€1.49€2.85

Nog 4 dagen

-48%
Dubbelfrisss Boost  Pak 1.5 liter.

Dirk

· Dubbelfrisss−48% Korting

Dubbelfrisss Boost Pak 1.5 liter.

€0.99€1.92
1.5 liter€0.66 / L

Nog 4 dagen

-47%
Iglo vissticks, -schnitzels of -friet  Pak 4 of 8 stuks.

Dirk

· Iglo−47% Korting

Iglo vissticks, -schnitzels of -friet Pak 4 of 8 stuks.

€1.99€3.79
8 stuks€0.25 / stuk

Nog 4 dagen

-47%
Conimex soep in zak Zak 570 ml. OP=OP

Dirk

· ConimexTijdelijk Lager

Conimex soep in zak Zak 570 ml. OP=OP

€1.99€3.79
570 ml€0.35 / 100ml

Nog 4 dagen

-46%
Campina vla Pak 1 liter.

Dirk

· Campina−46% Korting

Campina vla Pak 1 liter.

€1.49€2.75
1 liter€1.49 / L

Nog 4 dagen

-45%
Coolbest 100% juice Pak 1 liter.

Dirk

· Coolbest−45% Korting

Coolbest 100% juice Pak 1 liter.

€1.99€3.59
1 liter€1.99 / L

Nog 4 dagen

-45%
Hollandse peren Per bak.

Dirk

−45% Korting

Hollandse peren Per bak.

€0.99€1.79

Nog 4 dagen

-44%
Kips Per stuk 120 - 230 gram. OP=OP

Dirk

Tijdelijk Lager

Kips Per stuk 120 - 230 gram. OP=OP

€1.29€2.29
230 gram€0.56 / 100g

Nog 4 dagen

-44%
Beemster kaas 48+ Per stuk 400 gram. OP=OP

Dirk

· BeemsterTijdelijk Lager

Beemster kaas 48+ Per stuk 400 gram. OP=OP

€4.99€8.99
400 gram€1.25 / 100g

Nog 4 dagen

-43%
Douwe Egberts oploskoffie of Senseo cappuccino Pak 8 - 25 stuks (m.u.v. Milka pads).

Dirk

· Douwe Egberts−43% Korting

Douwe Egberts oploskoffie of Senseo cappuccino Pak 8 - 25 stuks (m.u.v. Milka pads).

€1.99€3.49
25 stuks€0.08 / stuk

Nog 4 dagen

-43%
De Vleeschmeesters Verse rookworst Per stuk 250 of 270 gram.

Dirk

−43% Korting

De Vleeschmeesters Verse rookworst Per stuk 250 of 270 gram.

€1.99€3.49
270 gram€0.74 / 100g

Nog 4 dagen

-42%
Hollandse rode paprika  Per stuk.

Dirk

−42% Korting

Hollandse rode paprika Per stuk.

€0.49€0.85

Nog 4 dagen

-40%
Coca-Cola, Fanta, Sprite of Fernandes  Blik 33 cl.

Dirk

· Coca-Cola−40% Korting

Coca-Cola, Fanta, Sprite of Fernandes Blik 33 cl.

€0.59€0.99
33 cl€0.18 / 100ml

Nog 4 dagen

-39%
Kanjers stroopwafels Pak 180 of 320 gram.

Dirk

Kanjers stroopwafels Pak 180 of 320 gram.

€1.79€2.95
320 gram€0.56 / 100g

Nog 4 dagen

-38%
Lay's MAX  Zak 185 gram.

Dirk

Lay's MAX Zak 185 gram.

€1.49€2.39
185 gram€0.81 / 100g

Nog 4 dagen

-38%
Remia saus Statube 500 ml.

Remia saus Statube 500 ml.

€1.49€2.39
500 ml€0.30 / 100ml

Nog 4 dagen

-37%
Whiskas  Pak 12 x 85 gram.

Whiskas Pak 12 x 85 gram.

€3.99€6.29
12 x 85 gram€3.91 / kg

Nog 4 dagen

-36%
Pedigree Dentastix light  Pak 4 - 7 stuks.

Pedigree Dentastix light Pak 4 - 7 stuks.

€0.99€1.55
7 stuks€0.14 / stuk

Nog 4 dagen

-36%
Danone kindertoetje of Danio luchtige kwark Pak 2 of 6 stuks. OP=OP

Dirk

· DanoneTijdelijk Lager

Danone kindertoetje of Danio luchtige kwark Pak 2 of 6 stuks. OP=OP

€1.19€1.87
6 stuks€0.20 / stuk

Nog 4 dagen

-34%
Hollandse sperziebonen Los.

Dirk

Hollandse sperziebonen Los.

€0.99€1.49

Nog 4 dagen

-33%
Duyvis Zak 200 - 370 gram.

Duyvis Zak 200 - 370 gram.

€1.99€2.99
370 gram€0.54 / 100g

Nog 4 dagen

-33%
Oasis of Arizona Fles 1 liter. OP=OP

Dirk

Tijdelijk Lager

Oasis of Arizona Fles 1 liter. OP=OP

€1.59€2.39
1 liter€1.59 / L

Nog 4 dagen

-33%
Tony's Chocolonely  Reep 127 - 180 gram.

Dirk

Tony's Chocolonely Reep 127 - 180 gram.

€2.99€4.49
180 gram€1.66 / 100g

Nog 4 dagen

-33%
De Vleeschmeesters Gehaktballen Pak 8 stuks. OP=OP

Dirk

Tijdelijk Lager

De Vleeschmeesters Gehaktballen Pak 8 stuks. OP=OP

€5.99€8.99
8 stuks€0.75 / stuk

Nog 4 dagen

-32%
Bits & Bites Kaasblokjes  Kuip 100 - 130 gram.

Dirk

Bits & Bites Kaasblokjes Kuip 100 - 130 gram.

€1.59€2.35
130 gram€1.22 / 100g

Nog 2 dagen

-30%
M&M's of Maltesers Zak 108 - 200 gram.

Dirk

M&M's of Maltesers Zak 108 - 200 gram.

€2.49€3.55
200 gram€1.25 / 100g

Nog 4 dagen

-30%
Bolletje beschuit Rol 13 stuks.

Dirk

Bolletje beschuit Rol 13 stuks.

€0.69€0.99
13 stuks€0.05 / stuk

Nog 4 dagen

-29%
Pedigree hondenvoer Zak 1.4 kilo of pak 12 x 100 gram.

Pedigree hondenvoer Zak 1.4 kilo of pak 12 x 100 gram.

€4.39€6.15
12 x 1.4 kilo€0.26 / kg

Nog 4 dagen

-29%
Good Boy hondensnacks Zak 80 - 100 gram.

Dirk

Good Boy hondensnacks Zak 80 - 100 gram.

€1.69€2.39
100 gram€1.69 / 100g

Nog 4 dagen

-29%
Felix kattenbrokjes original Per pak.

Felix kattenbrokjes original Per pak.

€3.49€4.89

Nog 4 dagen

-29%
Spa Fruit Fles 1.25 liter.

Dirk

· Spa

Spa Fruit Fles 1.25 liter.

€1.69€2.39
1.25 liter€1.35 / L

Nog 4 dagen

-27%
De Vleeschmeesters Gegaarde spareribs Per stuk.

Dirk

De Vleeschmeesters Gegaarde spareribs Per stuk.

€6.99€9.59

Nog 2 dagen

-27%
Aperitivo tapasschotel Schaal 140 gram.

Dirk

Aperitivo tapasschotel Schaal 140 gram.

€3.49€4.75
140 gram€2.49 / 100g

Nog 2 dagen

-27%
La Vache Qui Rit smeerkaaspuntjes Pak 8 stuks.

Dirk

La Vache Qui Rit smeerkaaspuntjes Pak 8 stuks.

€1.49€2.05
8 stuks€0.19 / stuk

Nog 4 dagen

-26%
Président  Per stuk 135 of 200 gram. OP=OP

Dirk

Tijdelijk Lager

Président Per stuk 135 of 200 gram. OP=OP

€2.49€3.35
200 gram€1.25 / 100g

Nog 4 dagen

Aanbiedingen Dirk van den Broek — Complete Gids

Aanbiedingen Dirk van den Broek vind je elke week op DealHunter — actueel bijgewerkt, zonder dat je de folder hoeft te bladeren. Dirk van den Broek is een van de goedkoopste supermarkten van Nederland, met meer dan 120 filialen voornamelijk in de Randstad (Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht). Dirk staat al decennia bekend om de laagste vleesprijzen en scherpe bieraanbiedingen — structureel lager dan AH, Jumbo en Lidl.

Wanneer beginnen de Dirk van den Broek aanbiedingen?

De Dirk van den Broek aanbiedingen starten elke zondag en zijn geldig tot en met zaterdag. De Dirkvandenbroek folder verschijnt online op zaterdag — DealHunter laadt de nieuwe aanbieding Dirk van den Broek automatisch, zodat je direct zaterdag kunt vergelijken zonder de app te openen.

Dirk vlees aanbiedingen: structureel de laagste vleesprijzen van Nederland

De Dirk vlees aanbieding is het paradepaardje van de keten. Rundergehakt, kipfilet, varkenshaas en riblappen zijn bij Dirk van den Broek wekelijks in de aanbieding — gemiddeld €1-3 goedkoper per kilo dan bij Albert Heijn of Jumbo. Vaste patronen die keer op keer terugkomen:

  • Rundergehakt (500g): regelmatig €2,49-€2,99 — bij AH of Jumbo €3,49-€4,49
  • Kipfilet (per kg): vaak 2 voor 1 of 30-40% korting — effectief onder €5/kg
  • Procureur en riblappen: Dirk heeft structureel de scherpste weekprijzen op langzaam-gaar vlees
  • Gehakt mix (500g): regelmatig €1,99-€2,49 — minstens €1 goedkoper dan de concurrentie

Geen enkele andere grote Nederlandse supermarkt biedt zo consistent lage vleesprijzen als Dirk van den Broek. DealHunter toont alle actuele Dirk acties op vlees direct — zonder folder bladeren.

Dranken en bier bij Dirk: de goedkoopste bierprijzen

Naast vlees zijn de Dirk aanbiedingen op dranken bijzonder sterk. Heineken 24-pack, Grolsch 12-pack en grote frisdrankverpakkingen verschijnen regelmatig met kortingen van 20-40%. Voorbeelden:

  • Heineken 24x33cl: bij Dirk gemiddeld €2-4 goedkoper dan bij AH of Jumbo
  • Coca-Cola 6x1,5L: structureel rond €4,50-€5,50 (vs. €6-7 bij AH)
  • Grolsch fust 50L: in BBQ-seizoen scherp geprijsd — vergelijk direct op DealHunter

In de zomer en rond feestdagen zijn de bierprijzen bij Dirk structureel de laagste van alle Nederlandse supermarkten. Ideaal als je een feest, BBQ of verjaardag organiseert.

Dirk van den Broek folder en app

De officiële Dirk van den Broek folder wisselt wekelijks op zondag. Via de Dirk-app kun je de folder bekijken, boodschappenlijstjes aanmaken en pushmeldingen ontvangen voor nieuwe deals. Op DealHunter zijn alle Dirk van den Broek aanbiedingen deze week direct doorzoekbaar — filter op vlees, dranken of diepvries zonder de app te openen.

Is Dirk van den Broek de goedkoopste supermarkt?

Op de categorieën vlees en dranken is Dirk van den Broek de onbetwiste prijsleider onder de grote Nederlandse ketens. Onafhankelijke vergelijkingen (Radar, Consumentenbond) plaatsen Dirk structureel in de top-3 goedkoopste supermarkten — samen met Aldi en Lidl. Op basisprijzen (zuivel, groente, droogwaren) zijn Aldi en Lidl gemiddeld 5-10% goedkoper dan Dirk, maar Dirk wint op A-merk bier, vers vlees en service. Combineer aanbiedingen Dirk met deals van Aldi en Lidl op DealHunter voor maximale besparing elke week.

Dirk aanbiedingen zaterdag: vroeg erbij zijn loont

Populaire Dirk-deals op vlees en dranken zijn soms al zaterdag of zondag uitverkocht in drukke filialen. Check DealHunter op zaterdag wanneer de nieuwe Dirk van den Broek aanbieding live gaat — zo weet je vóór het weekend welke deals het waard zijn om vroeg voor te gaan.

Veelgestelde vragen over Dirk aanbiedingen

Alles wat je wil weten over besparen, kortingen en weekdeals bij Dirk.

Lees ook op ons blog

📬 Mis geen Dirk deal meer

Ontvang de Dirk weekaanbiedingen direct in je inbox — gratis, afmelden met 1 klik.

Of volg ons op WhatsApp

Geen spam · 1 email/week · afmelden met 1 klik

Andere supermarkten