☀️ Zomeracties Aanbiedingen

Bekijk alle actuele zomeracties aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op zomeracties.

search
trending_downGemiddeld 22% goedkoper

134 aanbiedingen gevonden

-57%
Alle Douwe Egberts ijskoffie

Jumbo

−57% Korting

Alle Douwe Egberts ijskoffie

€0.69€1.59
Morgen verloopt
-51%
Magnum ijs Pak 3 - 12 stuks of beker 204 - 440 ml.

Dirk

· Magnum−51% Korting

Magnum ijs Pak 3 - 12 stuks of beker 204 - 440 ml.

€3.49€7.15
12 stuks 440 ml€0.66 / L

Nog 3 dagen

-50%
Coca-cola, Fanta of Sprite

DekaMarkt

· Coca-Cola−50% Korting

Coca-cola, Fanta of Sprite

€2.15€4.30
1 liter
Morgen verloopt
-50%
Boerenmetworst, snackworst en sticks

Plus

1+1 Gratis

Boerenmetworst, snackworst en sticks

€2.29€4.58

Nog 3 dagen

-50%
Spekreepjes of -blokjes

Plus

1+1 Gratis

Spekreepjes of -blokjes

€3.09€6.18
150 gram

Nog 3 dagen

-50%
DubbelFrisss 1Kcal Appel & perzik

Albert Heijn

· DubbelFrisss1+1 Gratis

DubbelFrisss 1Kcal Appel & perzik

€1.38€2.75
1,5 l
Morgen verloopt
-50%
Haribo Chamallows Ruitspek

Jumbo

· Haribo−50% Korting

Haribo Chamallows Ruitspek

€0.99€1.99
Morgen verloopt
-50%
Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie 3-pack

Albert Heijn

· Ben & Jerry's−50% Korting

Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie 3-pack

€2.39€4.78
3 stuks€0.80 / stuk
Morgen verloopt
-50%
Premium sla melanges of No Fairytales

Jumbo

1+1 Gratis

Premium sla melanges of No Fairytales

€1.38€2.75
Morgen verloopt
-50%
Danio Romige kwark perzik

Albert Heijn

· Danio1+1 Gratis

Danio Romige kwark perzik

€1.50€2.99
450 g
Morgen verloopt
-47%
Iglo vissticks, -schnitzels of -friet  Pak 4 of 8 stuks.

Dirk

· Iglo−47% Korting

Iglo vissticks, -schnitzels of -friet Pak 4 of 8 stuks.

€1.99€3.79
8 stuks€0.25 / stuk

Nog 3 dagen

-43%
De Vleeschmeesters Verse rookworst Per stuk 250 of 270 gram.

Dirk

−43% Korting

De Vleeschmeesters Verse rookworst Per stuk 250 of 270 gram.

€1.99€3.49
270 gram€0.74 / 100g

Nog 3 dagen

-41%
Rookworst

Plus

· Unox−41% Korting

Rookworst

€2.29€3.89

Nog 3 dagen

-40%
Coca-Cola, Fanta, Sprite of Fernandes  Blik 33 cl.

Dirk

· Coca-Cola−40% Korting

Coca-Cola, Fanta, Sprite of Fernandes Blik 33 cl.

€0.59€0.99
33 cl€0.18 / 100ml

Nog 3 dagen

-37%
Schouderkarbonade of speklappen

Jumbo

Schouderkarbonade of speklappen

€2.50€3.96
Morgen verloopt
-37%
AH Scharrel roasted kipfilet

Albert Heijn

AH Scharrel roasted kipfilet

€2.39€3.79
Morgen verloopt
-37%
Bockworsten

Bockworsten

€3.99€6.38
720 g
Morgen verloopt
-35%
Gekoeld sap

Plus

Gekoeld sap

€1.49€2.29
1 liter

Nog 3 dagen

-35%
AH Scharrel kipfilet

Albert Heijn

AH Scharrel kipfilet

€2.39€3.69
Morgen verloopt
-35%
Chocoladerepen en Lil'bits

Plus

Chocoladerepen en Lil'bits

€2.99€4.59

Nog 3 dagen

-33%
Coca-Cola vanilla, creamy vanilla cherry of cafeïnevrij, Fanta, Sprite of Fernandes

Coca-Cola vanilla, creamy vanilla cherry of cafeïnevrij, Fanta, Sprite of Fernandes

€2.00€2.99
Morgen verloopt
-33%
Chocoladeletters

Jumbo

3 Halen 2 Betalen

Chocoladeletters

€2.19€3.29
Morgen verloopt
-30%
AH Vers geperst sap sinaasappel 2-pack

Albert Heijn

AH Vers geperst sap sinaasappel 2-pack

€3.49€4.98
2 stuks€1.75 / stuk
Morgen verloopt
-30%
Kipfiletblokjes of -reepjes

Jumbo

Kipfiletblokjes of -reepjes

€4.49€6.39
Morgen verloopt
-29%
AH Rucola slamelange

Albert Heijn

AH Rucola slamelange

€0.99€1.39
75 g
Morgen verloopt
-29%
XXL schnitzel

Jumbo

XXL schnitzel

€2.50€3.50
Morgen verloopt
-28%
AH Scharrel krokant kipfiletburger 2 st 2pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokant kipfiletburger 2 st 2pk

€5.00€6.98
2 stuks
Morgen verloopt
-28%
AH Scharrel krokante kipfiletburger 2st 4pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletburger 2st 4pk

€10.00€13.96
4 stuks
Morgen verloopt
-28%
AH Scharrel krokante kipfiletburger 2 stuks

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletburger 2 stuks

€2.50€3.49
200 g€1.25 / stuk
Morgen verloopt
-27%
AH Snoepgroente tomatenmix

Albert Heijn

AH Snoepgroente tomatenmix

€1.67€2.29
250 g
Morgen verloopt
-27%
AH Snoepgroente komkommer

Albert Heijn

AH Snoepgroente komkommer

€1.67€2.29
230 g
Morgen verloopt
-26%
AH Scharrel kipschnitzel 2 stuks 2-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kipschnitzel 2 stuks 2-pack

€5.00€6.78
2 stuks€2.50 / stuk
Morgen verloopt
-26%
Cocktailtomaten

Aldi

Cocktailtomaten

€1.69€2.29
500 g
Morgen verloopt
-26%
Galia Meloen, Kleine Appeltjes of Witte Pitloze Druiven

DekaMarkt

Galia Meloen, Kleine Appeltjes of Witte Pitloze Druiven

€3.99€5.38
Morgen verloopt
-25%
Speciaalbieren van Grolsch of Grolsch Radler

Jumbo

Speciaalbieren van Grolsch of Grolsch Radler

€4.79€6.39
Morgen verloopt
-25%
Speciaalbieren van Brand, Affligem of Texels

Jumbo

Speciaalbieren van Brand, Affligem of Texels

€7.05€9.40
Morgen verloopt
-25%
Opbakaardappelen met spek

Jumbo

Opbakaardappelen met spek

€1.94€2.59
425 g
Morgen verloopt
-25%
Worsten

Plus

Worsten

€1.86€2.49

Nog 3 dagen

-25%
Leffe Speciaalbier

DekaMarkt

· Leffe

Leffe Speciaalbier

€6.49€8.65
Morgen verloopt
-25%
Alle Bokbieren

Jumbo

Alle Bokbieren

€5.39€7.19
Morgen verloopt
-25%
AH Mini krieltjes BBQ

Albert Heijn

2e Halve Prijs

AH Mini krieltjes BBQ

€0.97€1.29
600 g
Morgen verloopt
-25%
Royal Club Tonic classic 0% suiker 4-pack

Albert Heijn

· Royal Club

Royal Club Tonic classic 0% suiker 4-pack

€7.47€9.96
4 stuks€1.87 / stuk
Morgen verloopt
-25%
AH Mini watermeloen

Albert Heijn

AH Mini watermeloen

€2.99€3.99
Morgen verloopt
-25%
AH Galia meloen

Albert Heijn

AH Galia meloen

€2.09€2.79
Morgen verloopt
-25%
Jumbo cornedbeef, yorkham, kiprollade of drooggezouten ontbijtspek

Jumbo

Jumbo cornedbeef, yorkham, kiprollade of drooggezouten ontbijtspek

€2.25€3.00
Morgen verloopt
-25%
Speciaalbieren van Grolsch, Grolsch Radler of Grimbergen

Jumbo

Speciaalbieren van Grolsch, Grolsch Radler of Grimbergen

€2.17€2.89
Morgen verloopt
-25%
Brugse Zot, Straffe Hendrik, LeFort, Omer, Ypra of Kasteelbier

Jumbo

Brugse Zot, Straffe Hendrik, LeFort, Omer, Ypra of Kasteelbier

€1.79€2.39
Morgen verloopt
-25%
Speciaalbieren van Hertog Jan of Tripel Karmeliet

Jumbo

Speciaalbieren van Hertog Jan of Tripel Karmeliet

€7.27€9.69
Morgen verloopt
-24%
AH Scharrel kip saté schnitzel 2 stuks

Albert Heijn

AH Scharrel kip saté schnitzel 2 stuks

€2.50€3.29
250 g€1.25 / stuk
Morgen verloopt
-24%
AH Scharrel kip sate schnitzel 2 stuks 2-pk

Albert Heijn

AH Scharrel kip sate schnitzel 2 stuks 2-pk

€5.00€6.58
2 stuks€2.50 / stuk
Morgen verloopt
-24%
AH Scharrel kip sate schnitzel 2 stuks 4pk

Albert Heijn

AH Scharrel kip sate schnitzel 2 stuks 4pk

€10.00€13.16
4 stuks€5.00 / stuk
Morgen verloopt
-23%
Jumbo rucola of veldsla

Jumbo

Jumbo rucola of veldsla

€0.99€1.29
85 GRAM
Morgen verloopt
-23%
Karvan Cévitam Original aardbei siroop 3-pack

Albert Heijn

· Karvan Cévitam

Karvan Cévitam Original aardbei siroop 3-pack

€9.68€12.57
3 stuks€3.23 / stuk
Morgen verloopt
-22%
AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 4-pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 4-pk

€10.00€12.76
4 stuks
Morgen verloopt
-22%
AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 2-pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 2-pk

€5.00€6.38
2 stuks
Morgen verloopt
-22%
AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel

€2.50€3.19
200 g
Morgen verloopt
-22%
Gerookte spekreepjes

Lidl

Gerookte spekreepjes

€2.49€3.19
300 g
Morgen verloopt
-22%
Unox Chinese tomatensoep

Albert Heijn

· Unox

Unox Chinese tomatensoep

€3.00€3.85
570 ml
Morgen verloopt
-21%
Slagersrookworst

Aldi

Tijdelijk Lager

Slagersrookworst

€2.69€3.42
350 g
Morgen verloopt
-20%
Gesneden meloen of ananas

Jumbo

Gesneden meloen of ananas

€2.31€2.89
Morgen verloopt
-20%
Coca-Cola Zero sugar zero caffeïne

Albert Heijn

· Coca-Cola

Coca-Cola Zero sugar zero caffeïne

€2.00€2.49
1,5 l
Morgen verloopt
-19%
Vers sap

Vers sap

€1.29€1.59
250 ml
Morgen verloopt
-19%
Adega de Pegões wit, rood en rosé

Aldi

Adega de Pegões wit, rood en rosé

€6.50€7.98
0.75 l
Morgen verloopt
-19%
AH Scharrel krokant kipfiletburger 2 st 3pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokant kipfiletburger 2 st 3pk

€8.49€10.47
3 stuks
Morgen verloopt
-19%
Holie's Granola Protein Nuts, Low Carb Crunch en Muesli Chocolate

Jumbo

Holie's Granola Protein Nuts, Low Carb Crunch en Muesli Chocolate

€19.50€23.94
Morgen verloopt
-19%
AH Biologisch Komkommer

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Komkommer

€1.29€1.59
Morgen verloopt
-18%
Kipgehakt en kipdrumsticks

Plus

Kipgehakt en kipdrumsticks

€3.29€3.99

Nog 3 dagen

-17%
Coca-Cola

Coca-Cola

€9.54€11.45
6 x 1.5 L
Morgen verloopt
-17%
AH Runder hamburger 4 stuks

Albert Heijn

AH Runder hamburger 4 stuks

€3.99€4.79
400 g€1.00 / stuk
Morgen verloopt
-16%
Cookies, vanille- of chocolade muffins

Plus

Cookies, vanille- of chocolade muffins

€2.00€2.38

Geldig t/m 24 nov

-16%
AH Scharrel kipsateschnitzel 2 stuks 3-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kipsateschnitzel 2 stuks 3-pack

€8.29€9.87
3 stuks€4.14 / stuk
Morgen verloopt
-16%
Kip schnitzel, kip krokant schnitzel, kip saté schnitzel, kip cordon bleu, kip burger, kip donut of kip gehaktbal

Jumbo

Kip schnitzel, kip krokant schnitzel, kip saté schnitzel, kip cordon bleu, kip burger, kip donut of kip gehaktbal

€2.50€2.99
Morgen verloopt
-16%
Ovengebakken kipfilet of Serranoham

Plus

Ovengebakken kipfilet of Serranoham

€2.89€3.44

Nog 3 dagen

-15%
Raak Vruchtensiroop aardbeien zs 4-pack

Albert Heijn

· Raak

Raak Vruchtensiroop aardbeien zs 4-pack

€9.83€11.56
4 stuks€2.46 / stuk
Morgen verloopt
-14%
Hamburgers

Jumbo

Hamburgers

€3.00€3.50
Morgen verloopt
-14%
AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 3-pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 3-pk

€8.19€9.57
3 stuks
Morgen verloopt
-14%
Coca-Cola Zero sugar 4-pack

Albert Heijn

· Coca-Cola

Coca-Cola Zero sugar 4-pack

€7.92€9.16
4 stuks€1.98 / stuk
Morgen verloopt
-14%
Coca-Cola Original taste 4-pack

Albert Heijn

· Coca-Cola

Coca-Cola Original taste 4-pack

€7.92€9.16
4 stuks€1.98 / stuk
Morgen verloopt
-13%
Ontbijtspek of Schouderham

DekaMarkt

Ontbijtspek of Schouderham

€1.69€1.95
Morgen verloopt
-13%
Coca-Cola Light

Albert Heijn

· Coca-Cola

Coca-Cola Light

€2.00€2.29
1,5 l
Morgen verloopt
-12%
Varkensschnitzels

DekaMarkt

Varkensschnitzels

€4.99€5.65
4 stuks
Morgen verloopt
-12%
Scharrel Kipfilet

DekaMarkt

Scharrel Kipfilet

€4.99€5.68
Morgen verloopt
-11%
Vers Sap

DekaMarkt

Vers Sap

€2.19€2.45
500 ml
Morgen verloopt
-10%
Coca-Cola

Coca-Cola

€2.15€2.39
Vandaag verloopt!
-10%
Optimel Proteine extra framboos aardbei 4-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Proteine extra framboos aardbei 4-pack

€6.44€7.16
4 stuks€1.61 / stuk
Morgen verloopt
-10%
AH Gelderse gekookte worst 4 pck

Albert Heijn

AH Gelderse gekookte worst 4 pck

€7.16€7.96
4 stuks€1.79 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Optimel Magere kwark aardbei 4-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Magere kwark aardbei 4-pack

€8.60€9.56
4 stuks€2.15 / stuk
Morgen verloopt
-10%
AH Grillworst

Albert Heijn

AH Grillworst

€2.51€2.79
Morgen verloopt
-10%
Raak Vruchtensiroop aardbeien zero 3-pack

Albert Heijn

· Raak

Raak Vruchtensiroop aardbeien zero 3-pack

€7.80€8.67
3 stuks€2.60 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Unox Romige tomatensoep 2-pack

Albert Heijn

· Unox

Unox Romige tomatensoep 2-pack

€5.92€6.58
2 stuks€2.96 / stuk
Morgen verloopt
-10%
AH Spekreepjes gerookt 3-pack

Albert Heijn

AH Spekreepjes gerookt 3-pack

€13.47€14.97
3 stuks€4.49 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Hertog Ijssalon drie chocolades 2-pack

Albert Heijn

· Hertog

Hertog Ijssalon drie chocolades 2-pack

€10.78€11.98
2 stuks€5.39 / stuk
Morgen verloopt
-10%
De Ruijter Chocoladehagel puur 2-pack

Albert Heijn

· De Ruijter

De Ruijter Chocoladehagel puur 2-pack

€6.75€7.50
2 stuks€3.38 / stuk
Morgen verloopt
-67%
nutrition

Nettorama

−67% Korting

Snackgroenten paprika schaal 200 gram, komkommer schaal 250 gram of to

€1.67€5.00
200 gram€0.83 / 100g
Morgen verloopt
-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Mora1+1 Gratis

Mora of Hebro saté, balletjes, broodjes of loaded fries

€0.98€1.95

Geldig t/m 13 okt

-49%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Heinz−49% Korting

Heinz basis tomatenproducten

€0.99€1.95

Geldig t/m 13 okt

-47%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Starbucks−47% Korting

Starbucks ijskoffie

€0.99€1.88

Geldig t/m 13 okt

-35%
Vomar

Leffe, Tripel Karmeliet of Hertog Jan Speciaalbieren

€6.49€9.99
Vandaag verloopt!
-24%
Hoogvliet

Hoogvliet

Tijdelijk Lager

Fruity Juice smoothie of sap

€1.89€2.49

Geldig t/m 13 okt

-23%
Hoogvliet

Hoogvliet

Tijdelijk Lager

Kipfilet bourgondisch, tuinkruiden of chili

€2.19€2.85

Geldig t/m 13 okt

-20%
Hoogvliet

Hoogvliet

Tijdelijk Lager

Kipschnitzel, kip krokant schnitzel of Vivera schnitzel

€3.99€4.99

Geldig t/m 13 okt

-20%
Vomar

Vomar

Hollandse Aardbeien

€2.79€3.49
Vandaag verloopt!
-17%
Vomar

Vomar

Runderhamburgers

€3.99€4.79
Vandaag verloopt!
-17%
Hoogvliet

Hoogvliet

Kipfilet grootverpakking

€7.99€9.65

Geldig t/m 13 okt

-16%
Hoogvliet

Hoogvliet

Grillworst gesneden

€1.09€1.29

Geldig t/m 13 okt

-16%
Hoogvliet

Hoogvliet

Kies & Mix verse rookworst

€6.00€7.18

Geldig t/m 13 okt

-14%
Vomar

Vomar

Zentis Marsepein Broodje Chocolade

€1.89€2.19
Vandaag verloopt!
-6%
Worst

Plus

Worst

€2.99€3.19

Nog 3 dagen

-5%5% volume voordeel
Danoontje Knijpyoghurt aardbei 5-pack

Albert Heijn

· Danoontje

Danoontje Knijpyoghurt aardbei 5-pack

€4.70€4.95
5 stuks€0.94 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Danoontje Knijpyoghurt appel en aardbei 5-pack

Albert Heijn

· Danoontje

Danoontje Knijpyoghurt appel en aardbei 5-pack

€4.70€4.95
5 stuks€0.94 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Melkunie Breaker Aardbei yoghurt 4-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker Aardbei yoghurt 4-pack

€6.04€6.36
4 stuks€1.51 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Melkunie Breaker zero aardbei yoghurt 4-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker zero aardbei yoghurt 4-pack

€6.42€6.76
4 stuks€1.60 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Melkunie Breaker zero perzik 4-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker zero perzik 4-pack

€6.42€6.76
4 stuks€1.60 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Drinkyoghurt aardbei 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Drinkyoghurt aardbei 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Drinkyoghurt aardbei-kers 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Drinkyoghurt aardbei-kers 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Dubbelvla chocolade vanille smaak 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Dubbelvla chocolade vanille smaak 2-pack

€4.35€4.58
2 stuks€2.17 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Kwark Aardbei 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Kwark Aardbei 2-pack

€4.54€4.78
2 stuks€2.27 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
AH Mager spekblokjes 2-pack

Albert Heijn

AH Mager spekblokjes 2-pack

€8.72€9.18
2 stuks€4.36 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
AH Biologisch Spekreepjes gerookt 2-pack

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Spekreepjes gerookt 2-pack

€9.48€9.98
2 stuks€4.74 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
AH Gerookte spekreepjes 2-pack

Albert Heijn

AH Gerookte spekreepjes 2-pack

€9.48€9.98
2 stuks€4.74 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Wahid Wahid kipfilet 3-pack

Albert Heijn

· Wahid

Wahid Wahid kipfilet 3-pack

€7.67€8.07
3 stuks€2.56 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Zuivelhoeve Boer'n muesli aardbei 3-pack

Albert Heijn

· Zuivelhoeve

Zuivelhoeve Boer'n muesli aardbei 3-pack

€5.39€5.67
3 stuks€1.80 / stuk
Morgen verloopt
-4%
Koek, cake en chocolade

Plus

Koek, cake en chocolade

€6.00€6.28

Geldig t/m 24 nov

-3%3% volume voordeel
AH Hamburger broodjes 2-pack

Albert Heijn

AH Hamburger broodjes 2-pack

€3.86€3.98
2 stuks€1.93 / stuk
Morgen verloopt
-3%3% volume voordeel
AH Luxe hamburger broodjes 2-pack

Albert Heijn

AH Luxe hamburger broodjes 2-pack

€3.86€3.98
2 stuks€1.93 / stuk
Morgen verloopt
-3%3% volume voordeel
AH Leverworst 2-pack

Albert Heijn

AH Leverworst 2-pack

€3.86€3.98
2 stuks€1.93 / stuk
Morgen verloopt
-3%3% volume voordeel
AH Gelderse gekookte worst 2-pack

Albert Heijn

AH Gelderse gekookte worst 2-pack

€3.86€3.98
2 stuks€1.93 / stuk
Morgen verloopt
-3%3% volume voordeel
AH Grillworst met zaanlanderkaas 2-pack

Albert Heijn

AH Grillworst met zaanlanderkaas 2-pack

€5.41€5.58
2 stuks€2.71 / stuk
Morgen verloopt
-3%3% volume voordeel
AH Grillworst kip 2-pack

Albert Heijn

AH Grillworst kip 2-pack

€5.41€5.58
2 stuks€2.71 / stuk
Morgen verloopt
-2%2% volume voordeel
AH Kipfilethaasjes 3-pack

Albert Heijn

AH Kipfilethaasjes 3-pack

€16.14€16.47
3 stuks€5.38 / stuk
Morgen verloopt
-2%2% volume voordeel
AH Scharrel kipfilet blokjes 3-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kipfilet blokjes 3-pack

€16.14€16.47
3 stuks€5.38 / stuk
Morgen verloopt
-2%2% volume voordeel
AH Scharrel kipfilet stukjes roerbak 3-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kipfilet stukjes roerbak 3-pack

€23.49€23.97
3 stuks€7.83 / stuk
Morgen verloopt
-2%2% volume voordeel
AH Biologisch Kipfilet 2 stuks 3-pack

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Kipfilet 2 stuks 3-pack

€28.49€29.07
3 stuks€14.24 / stuk
Morgen verloopt
-4%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Coca-Cola

Coca-Cola, Fanta, Aquarius of Powerade

€0.89€0.93

Geldig t/m 13 okt

Zomeracties supermarkt 2026: BBQ, ijs en zomerdrankjes vergelijken

Zodra de temperatuur stijgt, draaien supermarkten hun assortiment om: barbecuevlees, ijs en verfrissende drankjes komen massaal in de aanbieding. Op DealHunter verzamelen we alle actuele zomeracties van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Aldi, Dirk en meer — zodat je niet apart bij elke supermarkt hoeft te kijken.

BBQ-vlees: welke supermarkt is het goedkoopst?

Hamburgers, worst, spek en marinades staan in de zomer wekelijks in de bonus of aanbieding. Dirk van den Broek heeft structureel de laagste vleesprijzen van Nederland, ook op BBQ-vlees. Albert Heijn en Jumbo compenseren met diepe weekacties (1+1 gratis, 2e halve prijs) op kant-en-klare BBQ-pakketten. Vergelijk voor je het weekend ingaat welke supermarkt dat weekend de scherpste BBQ-deal heeft.

IJs en verkoeling

Van Magnum en Cornetto tot huismerk waterijs — ijs is een van de meest gepromote zomerproducten. Aldi en Lidl bieden hun eigen ijslijnen vaak voor de helft van de A-merkprijs, terwijl AH en Jumbo regelmatig 2e-halve-prijs acties draaien op merkijs. Koop bij een scherpe aanbieding meteen een paar dozen extra — ijs is maandenlang houdbaar in de vriezer.

Zomerfruit en salade-ingrediënten

Aardbeien, meloen en steenfruit zijn in de zomer op hun goedkoopst — vaak 30-50% lager dan buiten het seizoen. Combineer dat met scherpe prijzen op sla, tomaten en komkommer voor een goedkope zomersalade. Dirk, Aldi en Lidl scoren hier structureel het best op dagverse prijzen.

Koele drankjes zonder de hoofdprijs

Bier, rosé, ijsthee en frisdrank gaan in de zomer volop in de aanbieding, vaak met kratkorting of 2e-halve-prijs op sixpacks. Vergelijk de kratprijzen tussen supermarkten voordat je een terrasje bij jezelf thuis bouwt — het verschil kan oplopen tot enkele euro's per krat.

Slim BBQ'en op een budget

Plan je BBQ rond de aanbiedingen in plaats van andersom: check op DealHunter welke supermarkt die week de beste deal heeft op vlees, drank en bijgerechten, en combineer waar nodig meerdere supermarkten. Zo bespaar je op een gemiddelde zomer-BBQ voor 6 personen al snel €15-25 ten opzichte van reguliere prijzen.

Andere categorieën