🥛 Zuivel Aanbiedingen

Bekijk alle actuele zuivel aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op zuivel.

search
trending_downGemiddeld 20% goedkoper

146 aanbiedingen gevonden

-52%
Maaslander 50+ of Old Amsterdam 48+ of 35+ Gesneden Kaas

DekaMarkt

−52% Korting

Maaslander 50+ of Old Amsterdam 48+ of 35+ Gesneden Kaas

€2.85€5.90
Morgen verloopt
-50%
Alpro Barista haver 6-pack

Albert Heijn

· Alpro−50% Korting

Alpro Barista haver 6-pack

€8.37€16.74
6 stuks€1.39 / stuk
Morgen verloopt
-50%
Oatly! Bio barista haver 4-pack

Albert Heijn

· Oatly!−50% Korting

Oatly! Bio barista haver 4-pack

€5.98€11.96
4 stuks€1.50 / stuk
Morgen verloopt
-50%
Alpro Barista kokosnoot 4-pack

Albert Heijn

· Alpro−50% Korting

Alpro Barista kokosnoot 4-pack

€5.78€11.56
4 stuks€1.45 / stuk
Morgen verloopt
-50%
Danio Romige kwark stracciatella 2-pack

Albert Heijn

· Danio−50% Korting

Danio Romige kwark stracciatella 2-pack

€2.99€5.98
2 stuks€1.50 / stuk
Morgen verloopt
-50%
Oatly! Biologische barista haver

Albert Heijn

· Oatly!1+1 Gratis

Oatly! Biologische barista haver

€1.50€2.99
1 l
Morgen verloopt
-50%
Danio Romige kwark perzik

Albert Heijn

· Danio1+1 Gratis

Danio Romige kwark perzik

€1.50€2.99
450 g
Morgen verloopt
-50%
Alpro Barista kokos

Albert Heijn

· Alpro1+1 Gratis

Alpro Barista kokos

€1.45€2.89
0,75 l
Morgen verloopt
-50%
Alle Müllermilk

Plus

1+1 Gratis

Alle Müllermilk

€1.89€3.78

Nog 3 dagen

-50%
Yoghurt, kwark en vla

Plus

1+1 Gratis

Yoghurt, kwark en vla

€2.39€4.78

Nog 3 dagen

-50%
Alle Activia

Plus

1+1 Gratis

Alle Activia

€2.99€5.98

Nog 3 dagen

-50%
Toetjes Italiaanse stijl

Plus

−50% Korting

Toetjes Italiaanse stijl

€3.00€5.96

Geldig t/m 24 nov

-50%
Oatly! Haver barista edition 4-pack

Albert Heijn

· Oatly!−50% Korting

Oatly! Haver barista edition 4-pack

€5.78€11.56
4 stuks€1.45 / stuk
Morgen verloopt
-50%
Melkunie Vla

DekaMarkt

· Melkunie−50% Korting

Melkunie Vla

€1.95€3.90
1 liter
Morgen verloopt
-50%
Almhof yoghurt

Jumbo

· Almhof1+1 Gratis

Almhof yoghurt

€1.29€2.59
Morgen verloopt
-50%
Activia

DekaMarkt

· Activia−50% Korting

Activia

€2.89€5.78
Morgen verloopt
-48%
Zuivelhoeve Boer'n yoghurt Per emmer. OP=OP

Dirk

Tijdelijk Lager

Zuivelhoeve Boer'n yoghurt Per emmer. OP=OP

€1.49€2.85

Nog 3 dagen

-48%
Zuivelhoeve Yoghurt

Vomar

−48% Korting

Zuivelhoeve Yoghurt

€1.49€2.85
Vandaag verloopt!
-46%
Campina vla Pak 1 liter.

Dirk

· Campina−46% Korting

Campina vla Pak 1 liter.

€1.49€2.75
1 liter€1.49 / L

Nog 3 dagen

-44%
Beemster kaas 48+ Per stuk 400 gram. OP=OP

Dirk

· BeemsterTijdelijk Lager

Beemster kaas 48+ Per stuk 400 gram. OP=OP

€4.99€8.99
400 gram€1.25 / 100g

Nog 3 dagen

-41%
Eru Smeerkaas of Cheddar

DekaMarkt

−41% Korting

Eru Smeerkaas of Cheddar

€0.99€1.69
Morgen verloopt
-37%
Arla Biologisch kefir naturel 2-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Biologisch kefir naturel 2-pack

€2.99€4.78
2 stuks€1.50 / stuk
Morgen verloopt
-36%
Danone kindertoetje of Danio luchtige kwark Pak 2 of 6 stuks. OP=OP

Dirk

· DanoneTijdelijk Lager

Danone kindertoetje of Danio luchtige kwark Pak 2 of 6 stuks. OP=OP

€1.19€1.87
6 stuks€0.20 / stuk

Nog 3 dagen

-33%
Danio Kwark

Danio Kwark

€2.00€2.99
Morgen verloopt
-33%
Alpro Plantaardige variatie op kwark mango

Albert Heijn

· Alpro

Alpro Plantaardige variatie op kwark mango

€2.00€2.99
400 g
Morgen verloopt
-33%
Volle kwark

Plus

Volle kwark

€1.99€2.99

Nog 3 dagen

-33%
Brie

Brie

€1.99€2.99
200 g
Morgen verloopt
-32%
Bits & Bites Kaasblokjes  Kuip 100 - 130 gram.

Dirk

Bits & Bites Kaasblokjes Kuip 100 - 130 gram.

€1.59€2.35
130 gram€1.22 / 100g
Morgen verloopt
-32%
Jumbo roomboter stroopwafels

Jumbo

Jumbo roomboter stroopwafels

€1.49€2.19
468 g
Morgen verloopt
-31%
Kaas plakken

Kaas plakken

€3.99€5.78

Nog 3 dagen

-29%
Diverse kaassnacks

Lidl

Diverse kaassnacks

€0.98€1.39
Morgen verloopt
-29%
Goudse kaasplakken 48+ belegen

Goudse kaasplakken 48+ belegen

€3.49€4.90
450 g
Morgen verloopt
-27%
AH Franse roombrie 60+

Albert Heijn

AH Franse roombrie 60+

€2.00€2.75
155 g
Morgen verloopt
-27%
La Vache Qui Rit smeerkaaspuntjes Pak 8 stuks.

Dirk

La Vache Qui Rit smeerkaaspuntjes Pak 8 stuks.

€1.49€2.05
8 stuks€0.19 / stuk

Nog 3 dagen

-26%
Alle gekoelde Alpro

Jumbo

Alle gekoelde Alpro

€2.00€2.69
Morgen verloopt
-26%
Vloeibaar

Vloeibaar

€1.99€2.69

Nog 3 dagen

-25%
Goudse kaas 48+ stuk

Goudse kaas 48+ stuk

€2.99€3.99
300 g
Morgen verloopt
-25%
Arla Biologisch halfvolle yoghurt 2-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Biologisch halfvolle yoghurt 2-pack

€2.99€3.98
2 stuks€1.50 / stuk
Morgen verloopt
-25%
AH Roomboter croissants 2-pack

Albert Heijn

AH Roomboter croissants 2-pack

€5.08€6.78
2 stuks€2.54 / stuk
Morgen verloopt
-25%
Galbani Mozzarella maxi 2-pack

Albert Heijn

· Galbani

Galbani Mozzarella maxi 2-pack

€4.27€5.70
2 stuks€2.13 / stuk
Morgen verloopt
-25%
Galbani Mozzarella mini 2-pack

Albert Heijn

· Galbani

Galbani Mozzarella mini 2-pack

€4.18€5.58
2 stuks€2.09 / stuk
Morgen verloopt
-25%
Salakis Mozzarella 125g 2-pack

Albert Heijn

· Salakis

Salakis Mozzarella 125g 2-pack

€2.62€3.50
2 stuks€1.05 / 100g
Morgen verloopt
-25%
Boerderij eieren

Plus

Boerderij eieren

€1.98€2.65

Nog 3 dagen

-25%
Galbani Mozzarella

Albert Heijn

· Galbani

Galbani Mozzarella

€1.31€1.75
225 g
Morgen verloopt
-25%
Arla Biologisch milde halfvolle yoghurt

Albert Heijn

· Arla

Arla Biologisch milde halfvolle yoghurt

€1.50€1.99
1 l
Morgen verloopt
-24%
Optimel Drinkyoghurt

DekaMarkt

· Optimel

Optimel Drinkyoghurt

€1.49€1.95
1 liter
Morgen verloopt
-24%
Goudse geraspte kaas 48+ jong belegen

Goudse geraspte kaas 48+ jong belegen

€1.99€2.63
250 g
Morgen verloopt
-24%
Boter- of Roomboter Appelkoeken

DekaMarkt

Boter- of Roomboter Appelkoeken

€2.99€3.96
Morgen verloopt
-21%
Almhof Dessert of Danone Yoghurt

DekaMarkt

· Almhof

Almhof Dessert of Danone Yoghurt

€0.99€1.25
Morgen verloopt
-21%
Campina yoghurt of kwark

Campina yoghurt of kwark

€1.50€1.89
Morgen verloopt
-21%
Kaas stukken en -plakken

Plus

Kaas stukken en -plakken

€1.39€1.75

Nog 3 dagen

-20%
Margarine

Lidl

Margarine

€1.19€1.49
500 g
Morgen verloopt
-19%
Verse slagroom 35% weidemelk

Lidl

Verse slagroom 35% weidemelk

€1.09€1.34
Morgen verloopt
-17%
Arla Biologisch volle melk 1L 3-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Biologisch volle melk 1L 3-pack

€4.98€5.97
3 stuks€1.66 / L
Morgen verloopt
-17%
Almhof Kwark

Almhof Kwark

€2.89€3.50
Vandaag verloopt!
-16%
AH Cheddar geraspte kaas

Albert Heijn

AH Cheddar geraspte kaas

€2.50€2.99
150 g
Morgen verloopt
-13%
Roombrie 60+, St. Paulin 45+, Viking Blue 50+ en Franse Emmentaler 45+

Plus

Roombrie 60+, St. Paulin 45+, Viking Blue 50+ en Franse Emmentaler 45+

€3.49€4.00

Nog 3 dagen

-12%
Goudse kaas 50+ plakken

Plus

Goudse kaas 50+ plakken

€6.00€6.78

Geldig t/m 24 nov

-12%
Arla Biologisch karnemelk 2-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Biologisch karnemelk 2-pack

€2.99€3.38
2 stuks€1.50 / stuk
Morgen verloopt
-11%
Arla Biologisch halfvolle melk 3-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Biologisch halfvolle melk 3-pack

€4.78€5.37
3 stuks€1.59 / stuk
Morgen verloopt
-10%
AH Pasta geraspte kaas

Albert Heijn

AH Pasta geraspte kaas

€2.50€2.79
150 g
Morgen verloopt
-10%
AH Mozzarella geraspt

Albert Heijn

AH Mozzarella geraspt

€2.50€2.79
150 g
Morgen verloopt
-10%
Campina Halfvolle melk voordeelverpakking 4-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Halfvolle melk voordeelverpakking 4-pack

€6.80€7.56
4 stuks€1.70 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Arla Skyr naturel yoghurt 0% vet 4-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Skyr naturel yoghurt 0% vet 4-pack

€7.16€7.96
4 stuks€1.79 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Chocomel, Fristi, Friesche Vlag en Campina Slagroom

Chocomel, Fristi, Friesche Vlag en Campina Slagroom

€29.16€32.40
Morgen verloopt
-10%
Optimel Magere kwark aardbei 4-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Magere kwark aardbei 4-pack

€8.60€9.56
4 stuks€2.15 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Campina halfvolle melk 2,4L can 4-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina halfvolle melk 2,4L can 4-pack

€9.68€10.76
4 stuks€1.01 / L
Morgen verloopt
-10%
Arla Skyr naturel yoghurt 0% vet XL 4-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Skyr naturel yoghurt 0% vet XL 4-pack

€14.36€15.96
4 stuks€3.59 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Melkunie Breaker zero banaan yoghurt 6-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker zero banaan yoghurt 6-pack

€9.13€10.14
6 stuks€1.52 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Melkunie Breaker straciatella yoghurt 6-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker straciatella yoghurt 6-pack

€9.13€10.14
€1.52 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Melkunie Breaker zero peach 6-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker zero peach 6-pack

€9.13€10.14
6 stuks€1.52 / stuk
Morgen verloopt
-10%
Campina Magere yoghurt 6-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Magere yoghurt 6-pack

€9.13€10.14
6 stuks€1.52 / stuk
Morgen verloopt
-10%
AH Geraspte kaas speciaal voor pizza

Albert Heijn

AH Geraspte kaas speciaal voor pizza

€2.50€2.79
150 g
Morgen verloopt
-10%
HiPRO kwark of drink Knijpzakje 200 gram of fles 300 ml.

Dirk

HiPRO kwark of drink Knijpzakje 200 gram of fles 300 ml.

€1.69€1.88
300 ml€0.56 / 100ml

Nog 3 dagen

-10%
AH Ovengratin geraspte kaas

Albert Heijn

AH Ovengratin geraspte kaas

€2.50€2.79
150 g
Morgen verloopt
-10%
AH Tex-mex geraspte kaas

Albert Heijn

AH Tex-mex geraspte kaas

€2.50€2.79
150 g
Morgen verloopt
-67%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Mona1+1 Gratis

Mona pudding

€1.24€3.78

Nog 3 dagen

-61%
Vomar

Vomar

Tijdelijk Lager

Noordwoudse Romig Jong of Jong Belegen Kaas

€5.25€13.34
Vandaag verloopt!
-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Activia1+1 Gratis

Activia

€2.46€4.92

Nog 3 dagen

-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Optimel1+1 Gratis

Optimel yoghurt, vla of kwark

€2.25€4.50

Nog 3 dagen

-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Beemster−50% Korting

Beemster Signature kaastapenade

€1.89€3.79

Nog 3 dagen

-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

1+1 Gratis

Zuivelhoeve yoghurt of vla

€1.78€3.56

Nog 3 dagen

-46%
Vomar

Vomar

· Melkunie−46% Korting

Melkunie Pappen

€1.49€2.78
Vandaag verloopt!
-33%
Vomar

Vomar

Tijdelijk Lager

Goudse Geraspte Kaas

€3.99€5.99
Vandaag verloopt!
-28%
Vomar

Vomar

Kruidnootrotsjes Melk of wit

€2.15€2.99
Vandaag verloopt!
-23%
Hoogvliet

Hoogvliet

Milner kaasplakken

€1.99€2.59

Nog 3 dagen

-21%
Vomar

Vomar

Ham-Kaasof Kaascroissants

€1.19€1.50
Vandaag verloopt!
-18%
Vomar

Maggi Sauzen Groente, Peper of Kaas Saus

€1.84€2.25
Vandaag verloopt!
-5%5% volume voordeel
Campina Halfvolle yoghurt 3-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Halfvolle yoghurt 3-pack

€5.39€5.67
3 stuks€1.80 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Zuivelhoeve Boer'n muesli aardbei 3-pack

Albert Heijn

· Zuivelhoeve

Zuivelhoeve Boer'n muesli aardbei 3-pack

€5.39€5.67
3 stuks€1.80 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Zuivelhoeve Boer'n yoghurt vanille & muesli 3-pack

Albert Heijn

· Zuivelhoeve

Zuivelhoeve Boer'n yoghurt vanille & muesli 3-pack

€5.39€5.67
3 stuks€1.80 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Magere yoghurt 1L 3-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Magere yoghurt 1L 3-pack

€4.82€5.07
3 stuks€1.61 / L
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Drinkyoghurt framboos 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Drinkyoghurt framboos 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Magere milde kwark naturel 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Magere milde kwark naturel 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Langlekker volle melk 3-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Langlekker volle melk 3-pack

€5.67€5.97
3 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Halfvolle Melk 1,5L pakket 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Halfvolle Melk 1,5L pakket 2-pack

€3.59€3.78
2 stuks€1.20 / L
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Arla Biologisch volle melk 3-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Biologisch volle melk 3-pack

€7.67€8.07
3 stuks€2.56 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Langlekker halfvolle melk 3-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Langlekker halfvolle melk 3-pack

€5.10€5.37
3 stuks€1.70 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Volle yoghurt 3-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Volle yoghurt 3-pack

€5.56€5.85
3 stuks€1.85 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Melkunie Breaker zero perzik 4-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker zero perzik 4-pack

€6.42€6.76
4 stuks€1.60 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Melkunie Breaker zero aardbei yoghurt 4-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker zero aardbei yoghurt 4-pack

€6.42€6.76
4 stuks€1.60 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
AH Verse scharreleieren M L 3-pack

Albert Heijn

AH Verse scharreleieren M L 3-pack

€11.66€12.27
3 stuks€3.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Melkunie Breaker banaan yoghurt 4-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker banaan yoghurt 4-pack

€6.04€6.36
4 stuks€1.51 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
AH Verse scharreleieren M 3-pack

Albert Heijn

AH Verse scharreleieren M 3-pack

€19.92€20.97
3 stuks€6.64 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
AH Verse scharreleieren L/XL 3-pack

Albert Heijn

AH Verse scharreleieren L/XL 3-pack

€11.94€12.57
3 stuks€3.98 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Melkunie Breaker Aardbei yoghurt 4-pack

Albert Heijn

· Melkunie

Melkunie Breaker Aardbei yoghurt 4-pack

€6.04€6.36
4 stuks€1.51 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Danoontje Knijpyoghurt appel en aardbei 5-pack

Albert Heijn

· Danoontje

Danoontje Knijpyoghurt appel en aardbei 5-pack

€4.70€4.95
5 stuks€0.94 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Danoontje Knijpyoghurt banaan 5-pack

Albert Heijn

· Danoontje

Danoontje Knijpyoghurt banaan 5-pack

€4.70€4.95
5 stuks€0.94 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Danoontje Knijpyoghurt aardbei 5-pack

Albert Heijn

· Danoontje

Danoontje Knijpyoghurt aardbei 5-pack

€4.70€4.95
5 stuks€0.94 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Arla Skyr naturel yoghurt 0% fat XL 2-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Skyr naturel yoghurt 0% fat XL 2-pack

€7.58€7.98
2 stuks€3.79 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
AH Verse scharreleieren S M 3-pack

Albert Heijn

AH Verse scharreleieren S M 3-pack

€11.37€11.97
3 stuks€3.79 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Griekse stijl yoghurt 1kg 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Griekse stijl yoghurt 1kg 2-pack

€6.63€6.98
2 stuks€3.31 / kg
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Magere kwark naturel 1kg 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Magere kwark naturel 1kg 2-pack

€6.63€6.98
2 stuks€3.31 / kg
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Yoghurt Griekse stijl 2% 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Yoghurt Griekse stijl 2% 2-pack

€6.44€6.78
2 stuks€3.22 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Alpro Plantaardige kwark mango 2-pack

Albert Heijn

· Alpro

Alpro Plantaardige kwark mango 2-pack

€5.68€5.98
2 stuks€2.84 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Alpro Mild & creamy vanille smaak 2-pack

Albert Heijn

· Alpro

Alpro Mild & creamy vanille smaak 2-pack

€5.68€5.98
2 stuks€2.84 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Philadelphia Light Zuivelspread 2-pack

Albert Heijn

· Philadelphia

Philadelphia Light Zuivelspread 2-pack

€5.68€5.98
2 stuks€2.84 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Alpro Mild & creamy zonder suikers 2-pack

Albert Heijn

· Alpro

Alpro Mild & creamy zonder suikers 2-pack

€5.68€5.98
2 stuks€2.84 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Philadelphia Zuivelspread naturel 2-pack

Albert Heijn

· Philadelphia

Philadelphia Zuivelspread naturel 2-pack

€5.68€5.98
2 stuks€2.84 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Drinkyoghurt framboos voordeelpak 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Drinkyoghurt framboos voordeelpak 2-pack

€5.30€5.58
2 stuks€2.65 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Halfvolle Melk 2,4l 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Halfvolle Melk 2,4l 2-pack

€5.11€5.38
2 stuks€1.06 / L
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Arla Biologisch skyr naturel yoghurt 2-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Biologisch skyr naturel yoghurt 2-pack

€4.92€5.18
2 stuks€2.46 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Vlaflip vanille 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Vlaflip vanille 2-pack

€4.73€4.98
2 stuks€2.37 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Alpro Plantaardige kwark naturel 2-pack

Albert Heijn

· Alpro

Alpro Plantaardige kwark naturel 2-pack

€4.73€4.98
2 stuks€2.37 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Alpro Variatie op kwark zonder suikers 2-pack

Albert Heijn

· Alpro

Alpro Variatie op kwark zonder suikers 2-pack

€4.73€4.98
2 stuks€2.37 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel magere kwark vanille 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel magere kwark vanille 2-pack

€4.54€4.78
2 stuks€2.27 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Arla Lactofree halfvolle yoghurt 2-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Lactofree halfvolle yoghurt 2-pack

€4.54€4.78
2 stuks€2.27 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Kwark Aardbei 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Kwark Aardbei 2-pack

€4.54€4.78
2 stuks€2.27 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Dubbelvla chocolade vanille smaak 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Dubbelvla chocolade vanille smaak 2-pack

€4.35€4.58
2 stuks€2.17 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Blue Band Halvarine palmolievrij voordeelpak 2pack

Albert Heijn

· Blue Band

Blue Band Halvarine palmolievrij voordeelpak 2pack

€4.16€4.38
2 stuks€2.08 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Arla Lactofree Griekse stijl yoghurt 3-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Lactofree Griekse stijl yoghurt 3-pack

€6.24€6.57
3 stuks€2.08 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Arla Skyr vanille yoghurt 0% vet 3-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Skyr vanille yoghurt 0% vet 3-pack

€6.24€6.57
3 stuks€2.08 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Arla Lactofree magere kwark 3-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Lactofree magere kwark 3-pack

€6.24€6.57
3 stuks€2.08 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Alpro Sojadrink zonder suikers 4-pack

Albert Heijn

· Alpro

Alpro Sojadrink zonder suikers 4-pack

€7.94€8.36
4 stuks€1.99 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Drinkyoghurt mango passievrucht 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Drinkyoghurt mango passievrucht 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Alpro Sojadrink original 4-pack

Albert Heijn

· Alpro

Alpro Sojadrink original 4-pack

€7.94€8.36
4 stuks€1.99 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Campina Echte slagroom 2-pack

Albert Heijn

· Campina

Campina Echte slagroom 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Danone Hüttenkäse original 2-pack

Albert Heijn

· Danone

Danone Hüttenkäse original 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Arla Skyr naturel yoghurt 0% fat 3-pack

Albert Heijn

· Arla

Arla Skyr naturel yoghurt 0% fat 3-pack

€5.67€5.97
3 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Drinkyoghurt limoen 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Drinkyoghurt limoen 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Drinkyoghurt aardbei-kers 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Drinkyoghurt aardbei-kers 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-5%5% volume voordeel
Optimel Drinkyoghurt aardbei 2-pack

Albert Heijn

· Optimel

Optimel Drinkyoghurt aardbei 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk
Morgen verloopt
-4%4% volume voordeel
AH Focaccia mozzarella 2-pack

Albert Heijn

AH Focaccia mozzarella 2-pack

€5.16€5.38
2 stuks€2.58 / stuk
Morgen verloopt
-3%3% volume voordeel
AH Biologisch Eieren S M L 3pack

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Eieren S M L 3pack

€18.89€19.47
3 stuks€6.30 / stuk
Morgen verloopt
-3%3% volume voordeel
AH Biologisch Roomboter ongezouten 2-pack

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Roomboter ongezouten 2-pack

€5.61€5.78
2 stuks€2.81 / stuk
Morgen verloopt
-2%2% volume voordeel
AH Romige brie 60+ 2-pack

Albert Heijn

AH Romige brie 60+ 2-pack

€5.66€5.78
2 stuks€2.83 / stuk
Morgen verloopt

Zuivel aanbiedingen: melk, kaas en yoghurt goedkoop

Zuivel is een van de meest gekochte productgroepen in elke supermarkt — en een van de vaakst aangeboden. Van melk en yoghurt tot kaas en boter: op DealHunter vind je elke week tientallen zuivelaanbiedingen van alle grote Nederlandse supermarkten naast elkaar.

Waar is melk het goedkoopst?

Aldi heeft structureel de laagste melkprijzen van Nederland (rond €0,79 per liter), met Lidl op vergelijkbaar niveau. Albert Heijn en Jumbo liggen 20-30% hoger op merkmelk zoals Campina. Een gezin dat overstapt op huismerkmelk bespaart al snel €70-90 per jaar.

Kaas slim inkopen

Kaas staat wekelijks bij minstens één supermarkt in de aanbieding. Albert Heijn heeft regelmatig 48-uurs Bonusacties op gesneden kaas, Jumbo biedt vaak 1+1 op kaasblokken. Kaas is bovendien prima in te vriezen, dus stockpilen bij een goede deal loont.

Huismerk versus A-merk

Voor melk, yoghurt en kwark is huismerk vrijwel identiek aan A-merk — dezelfde melk, ander etiket. Voor speciale producten (Griekse yoghurt, premium kaas) kies je A-merk het best tijdens een aanbieding. Vergelijk de actuele prijzen direct op DealHunter.

Lees ook op ons blog

Populaire producten in deze categorie

Andere categorieën