🥖 Bakkerij Aanbiedingen

Bekijk alle actuele bakkerij aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op bakkerij.

search
trending_downGemiddeld 18% goedkoper

42 aanbiedingen gevonden

-50%
Tussendoorrepen

Plus

1+1 Gratis

Tussendoorrepen

€3.79€7.58

Nog 4 dagen

-39%
Kanjers stroopwafels Pak 180 of 320 gram.

Dirk

Kanjers stroopwafels Pak 180 of 320 gram.

€1.79€2.95
320 gram€0.56 / 100g

Nog 4 dagen

-33%
Naanbrood

Naanbrood

€1.79€2.67
400 g

Nog 2 dagen

-30%
Bolletje beschuit Rol 13 stuks.

Dirk

Bolletje beschuit Rol 13 stuks.

€0.69€0.99
13 stuks€0.05 / stuk

Nog 4 dagen

-25%
AH Stroopwafels

Albert Heijn

AH Stroopwafels

€2.02€2.69
8 stuks

Nog 2 dagen

-25%
Artikelen van de bakkerij

Plus

Artikelen van de bakkerij

€1.49€1.99

Nog 4 dagen

-25%
AH Tijger volkoren heel

Albert Heijn

AH Tijger volkoren heel

€1.49€1.99

Nog 2 dagen

-25%
Honing

Plus

Honing

€3.21€4.29

Nog 4 dagen

-25%
West-fries Boerenbrood

DekaMarkt

West-fries Boerenbrood

€1.79€2.39

Nog 2 dagen

-25%
Alle Jumbo speculaas of speculoos producten van de bakkerstafel

Jumbo

Alle Jumbo speculaas of speculoos producten van de bakkerstafel

€2.62€3.49

Nog 2 dagen

-25%
Saucijzenbroodjes

Plus

Saucijzenbroodjes

€1.49€1.98

Nog 4 dagen

-25%
Alle Wasa

Plus

2e Halve Prijs

Alle Wasa

€2.62€3.50

Nog 4 dagen

-25%
Hagelslag en vlokken

Plus

2e Halve Prijs

Hagelslag en vlokken

€5.98€7.98

Nog 4 dagen

-24%
Bakker van der Akker Reuze rozijnen- of mueslibollen Zak 4 stuks.

Dirk

Bakker van der Akker Reuze rozijnen- of mueslibollen Zak 4 stuks.

€1.49€1.95
4 stuks€0.37 / stuk

Nog 4 dagen

-23%
Granola

Granola

€2.29€2.99
450 g

Nog 2 dagen

-21%
Grove volkoren havermout

Grove volkoren havermout

€1.19€1.50
1 kg

Nog 2 dagen

-20%
CALVÉ Pindakaas

CALVÉ Pindakaas

€3.49€4.35
650 g

Nog 2 dagen

-20%
Taarten

Plus

Taarten

€6.39€7.99

Nog 4 dagen

-19%
Holie's Granola Protein Nuts, Low Carb Crunch en Muesli Chocolate

Jumbo

Holie's Granola Protein Nuts, Low Carb Crunch en Muesli Chocolate

€19.50€23.94

Nog 2 dagen

-19%
Saucijzenbroodje Per stuk.

Dirk

Saucijzenbroodje Per stuk.

€0.79€0.98

Nog 4 dagen

-18%
Rond brood

Plus

Rond brood

€2.29€2.79

Nog 4 dagen

-16%
Cookies, vanille- of chocolade muffins

Plus

Cookies, vanille- of chocolade muffins

€2.00€2.38

Geldig t/m 24 nov

-15%
Alle Tastino ontbijtkoek

Lidl

Alle Tastino ontbijtkoek

€0.80€0.94

Nog 2 dagen

-15%
Bakker van der Akker Multikorn volkoren of boeren extra vezels volkoren  Per brood.

Dirk

Bakker van der Akker Multikorn volkoren of boeren extra vezels volkoren Per brood.

€1.69€1.99

Nog 4 dagen

-14%
Triangel wit, kaiserbroodje volkoren en wit en tijgerbol wit

Plus

Triangel wit, kaiserbroodje volkoren en wit en tijgerbol wit

€1.00€1.16

Geldig t/m 24 nov

-13%
Vruchtenbrood

Plus

Vruchtenbrood

€1.99€2.29

Nog 4 dagen

-13%
Vloerkadetten en witte puntjes

Plus

Vloerkadetten en witte puntjes

€1.39€1.59
6 stuks

Nog 4 dagen

-11%
Mueslibollen

Aldi

Mueslibollen

€1.19€1.34
4 stuks

Nog 2 dagen

-10%
AH Terra Plantaardig 100% pindakaas naturel 4-pck

Albert Heijn

· AH Terra

AH Terra Plantaardig 100% pindakaas naturel 4-pck

€8.96€9.96
4 stuks€2.24 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Calvé Pindakaas stukjes pinda 3-pack

Albert Heijn

· Calvé

Calvé Pindakaas stukjes pinda 3-pack

€9.58€10.65
3 stuks€3.19 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Alle Kellogg's

Plus

Alle Kellogg's

€2.79€3.09

Nog 4 dagen

-10%
AH Liefde & Passie Spelt volkoren gesneden 2-pack

AH Liefde & Passie Spelt volkoren gesneden 2-pack

€5.74€6.38
2 stuks€2.87 / stuk

Nog 2 dagen

-30%
Hoogvliet

Hoogvliet

Pindakaas of Rinse appelstroop

€1.99€2.85

Nog 4 dagen

-20%
Hoogvliet

Hoogvliet

Volkoren dierenpasta

€1.99€2.49

Nog 4 dagen

-13%
Hoogvliet

Hoogvliet

Koffiebroodje of vanille roomrol

€0.59€0.68

Nog 4 dagen

-6%
Mini gebakjes

Plus

Mini gebakjes

€7.50€7.98
4 stuks

Geldig t/m 24 nov

-5%5% volume voordeel
Calvé Pindakaas pot 2-pack

Albert Heijn

· Calvé

Calvé Pindakaas pot 2-pack

€6.63€6.98
2 stuks€3.31 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Terra Plantaardig 100% pindakaas naturl 3-pack

Albert Heijn

· AH Terra

AH Terra Plantaardig 100% pindakaas naturl 3-pack

€7.10€7.47
3 stuks€2.37 / stuk

Nog 2 dagen

-4%
Koek, cake en chocolade

Plus

Koek, cake en chocolade

€6.00€6.28

Geldig t/m 24 nov

-3%3% volume voordeel
AH Terra Plantaardig 100% pindakaas naturel 2-pck

Albert Heijn

· AH Terra

AH Terra Plantaardig 100% pindakaas naturel 2-pck

€4.83€4.98
2 stuks€2.42 / stuk

Nog 2 dagen

-1%
Ontbijtverrijkers

Plus

Ontbijtverrijkers

€5.50€5.58

Geldig t/m 24 nov

-9%
Vomar

Vomar

Molenaersbrood

€1.99€2.19
Morgen verloopt

Bakkerij aanbiedingen: brood, broodjes en gebak

Brood is een dagelijks product dat sneller in de kosten loopt dan je denkt. Van vers afbakbrood tot koek en gebak: op DealHunter vergelijk je de bakkerijaanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Aldi en meer, zodat je elke week de scherpste broodprijs vindt.

Waar is brood het goedkoopst?

Aldi en Lidl hebben de laagste prijzen op standaardbrood (rond €1,19 voor een heel witbrood). Lidl scoort daarnaast hoog met zijn in-store bakkerij: ambachtelijk afbakbrood en croissants voor een fractie van de bakkersprijs. AH en Jumbo bieden meer keuze in speciaalbrood.

Brood invriezen bespaart geld

Koop meer brood dan je in één keer eet en vries de rest in. Ontdooid brood smaakt nauwelijks anders dan vers en je voorkomt voedselverspilling. Afbakbroodjes zijn maanden houdbaar in de vriezer en altijd vers op te bakken.

Gebak en koek in de aanbieding

Verkade, LU en huismerkkoeken staan regelmatig in de weekaanbieding bij AH en Jumbo, vaak als 2-voor-1 of met 30-40% korting. Aldi en Lidl bieden hele dozen koek voor de prijs van één A-merk pak.

Lees ook op ons blog

Andere categorieën