🧴 Verzorging Aanbiedingen

Bekijk alle actuele verzorging aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op verzorging.

search
trending_downGemiddeld 46% goedkoper

36 aanbiedingen gevonden

-67%
Andrélon of Head & Shoulders

DekaMarkt

· Andrélon−67% Korting

Andrélon of Head & Shoulders

€4.89€14.67

Nog 2 dagen

-67%
Alle Vogue

Plus

−67% Korting

Alle Vogue

€4.39€13.17

Nog 4 dagen

-64%
Palmolive douchegel Flacon 250 ml. OP=OP (m.u.v. Naturals en Men).

Dirk

Tijdelijk Lager

Palmolive douchegel Flacon 250 ml. OP=OP (m.u.v. Naturals en Men).

€1.49€4.19
250 ml€0.60 / 100ml

Nog 4 dagen

-60%
Alle Lenor, Ariel Pods+ of vloeibaar+, Dreft vaatwastabletten of 3-in-1 spray, Oral-b tandpasta of Head & Shoulders

Jumbo

−60% Korting

Alle Lenor, Ariel Pods+ of vloeibaar+, Dreft vaatwastabletten of 3-in-1 spray, Oral-b tandpasta of Head & Shoulders

€10.64€26.59

Nog 2 dagen

-58%
Kruidvat

Kruidvat

· Oral-B−58% Korting

Oral-B Pro Precision Clean Opzetborstels

€24.99€59.99

Nog 2 dagen

-58%
Kruidvat

Kruidvat

· Oral-B−58% Korting

Oral-B Pro Cross Action Opzetborstels

€29.99€70.99

Nog 2 dagen

-57%
Parodontax tandpasta Tube 75 ml.

Dirk

−57% Korting

Parodontax tandpasta Tube 75 ml.

€2.99€6.99
75 ml€3.99 / 100ml

Nog 4 dagen

-50%
Kruidvat

Kruidvat

−50% Korting

Philips Sonicare 2100 Series HX4021/04 Elektrische Tandenborstel

€29.99€59.99

Nog 2 dagen

-50%
Alle Nivea

Jumbo

1+1 Gratis

Alle Nivea

€2.85€5.69

Nog 2 dagen

-50%
Alle Gillette, Listerine of GUM

Jumbo

1+1 Gratis

Alle Gillette, Listerine of GUM

€4.34€8.69

Nog 2 dagen

-50%
Alle Axe

Plus

1+1 Gratis

Alle Axe

€5.99€11.98

Nog 4 dagen

-50%
Alle Andrélon

Plus

−50% Korting

Alle Andrélon

€3.39€6.79

Nog 4 dagen

-50%
Alle Colgate en Elmex

Plus

1+1 Gratis

Alle Colgate en Elmex

€4.65€9.30

Nog 4 dagen

-50%
Marcel's Green Soap

Plus

· Dreft1+1 Gratis

Marcel's Green Soap

€3.69€7.38

Nog 4 dagen

-50%
Alle Lucovitaal

Plus

1+1 Gratis

Alle Lucovitaal

€9.99€19.98

Geldig t/m 24 nov

-50%
Nivea

DekaMarkt

· Nivea−50% Korting

Nivea

€4.89€9.78

Nog 2 dagen

-50%
Sensodyne of Parodontax Tandpasta

DekaMarkt

· Sensodyne−50% Korting

Sensodyne of Parodontax Tandpasta

€4.19€8.38

Nog 2 dagen

-50%
Kruidvat

Kruidvat

· Oral-B−50% Korting

Oral-B iO Series 5N Elektrische Tandenborstel

€94.99€189.99

Nog 2 dagen

-50%
Kruidvat

Kruidvat

· Oral-B−50% Korting

Oral-B iO6 Smile Elektrische Tandenborstel

€124.99€249.99

Nog 2 dagen

-50%
Kruidvat

Kruidvat

· Oral-B−50% Korting

Oral-B iO3 Duo Edition Elektrische Tandenborstels

€94.99€189.99

Nog 2 dagen

-50%
Kruidvat

Kruidvat

· Oral-B−50% Korting

Oral-B iO Series 3 Elektrische Tandenborstel

€54.99€109.99

Nog 2 dagen

-50%
Kruidvat

Kruidvat

−50% Korting

Philips Sonicare 4100 Series Elektrische Tandenborstel

€54.99€109.99

Nog 2 dagen

-40%
Alle Libresse en Tena en Sanature

Plus

−40% Korting

Alle Libresse en Tena en Sanature

€8.25€13.75

Nog 4 dagen

-40%
Kruidvat

Kruidvat

· Oral-B−40% Korting

Oral-B Pro Series 1 Elektrische Tandenborstel

€35.99€59.99

Nog 2 dagen

-33%
Kruidvat

Kruidvat

Philips Series 3000 S3144/00 Elektrisch Scheerapparaat

€49.99€74.99

Nog 2 dagen

-33%
Always of Sanature

Jumbo

· Always3 Halen 2 Betalen

Always of Sanature

€3.66€5.49

Nog 2 dagen

-29%
Luiers en pants

Plus

Luiers en pants

€18.49€25.98

Nog 4 dagen

-25%
Aquafresh Fresh & minty bescherming tandpasta 6pck

Albert Heijn

· Aquafresh

Aquafresh Fresh & minty bescherming tandpasta 6pck

€10.75€14.34
6 stuks€1.79 / stuk

Nog 2 dagen

-25%
Prodent Cool mint tandpasta 2-pack

Albert Heijn

· Prodent

Prodent Cool mint tandpasta 2-pack

€2.77€3.70
2 stuks€1.39 / stuk

Nog 2 dagen

-24%
Kruidvat

Kruidvat

Philips Series 5000 S5887/10 Elektrisch Scheerapparaat

€79.99€104.99

Nog 2 dagen

-20%
Aquafresh Fresh & minty bescherming tandpasta 4pck

Albert Heijn

· Aquafresh

Aquafresh Fresh & minty bescherming tandpasta 4pck

€7.65€9.56
4 stuks€1.91 / stuk

Nog 2 dagen

-16%
Handzeep

Plus

Handzeep

€4.99€5.97

Nog 4 dagen

-15%
Aquafresh Fresh & minty bescherming tandpasta 2pck

Albert Heijn

· Aquafresh

Aquafresh Fresh & minty bescherming tandpasta 2pck

€4.06€4.78
2 stuks€2.03 / stuk

Nog 2 dagen

-62%
Vomar

Vomar

· Axe1+1 Gratis

Axe of Loving Blends Tandpasta

€1.89€4.95
Morgen verloopt
-50%
Vomar

Vomar

· ColgateTijdelijk Lager

Colgate Tandpasta Anti-Cavity of Tandenborstel

€0.99€1.99
Morgen verloopt
-48%
Vomar

Vomar

Tijdelijk Lager

Fa Douchegel XXL-fles

€2.99€5.78
Morgen verloopt

Verzorgingsproducten aanbieding: shampoo, tandpasta en meer

Persoonlijke verzorging hoeft niet duur te zijn. Shampoo, douchegel, tandpasta en scheermesjes staan continu bij supermarkten in de aanbieding. Op DealHunter vergelijk je de actuele verzorgingsaanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Aldi, Dirk en meer.

Wanneer zijn merkproducten het goedkoopst?

Head & Shoulders, Dove en Oral-B staan bij AH en Jumbo gemiddeld elke 4-6 weken in de aanbieding, vaak met 1+1 gratis of 2e halve prijs. Scheermesjes (Gillette) zijn duur, dus koop ze altijd tijdens een actie en sla je voorraad in.

Huismerk verzorging: dezelfde kwaliteit, lagere prijs

Aldi (Lacura) en Lidl (Cien) huismerkverzorging scoort in onafhankelijke tests vaak gelijk aan A-merken, tegen 50-70% lagere prijzen. Voor shampoo, bodylotion en tandpasta is huismerk een slimme standaardkeuze.

Stockpilen loont

Verzorgingsproducten zijn lang houdbaar. Een diepe actie op tandpasta of douchegel is hét moment om 2-3 maanden voorraad in te slaan. Zo profiteer je structureel van de laagste prijs in plaats van de adviesprijs te betalen.

Lees ook op ons blog

Populaire producten in deze categorie

Andere categorieën