🥦 Groente & Fruit Aanbiedingen

Bekijk alle actuele groente & fruit aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op groente & fruit.

search
trending_downGemiddeld 23% goedkoper

93 aanbiedingen gevonden

-50%
Hollandse Bosuien of Rode Paprika.

DekaMarkt

−50% Korting

Hollandse Bosuien of Rode Paprika.

€0.99€1.98

Nog 2 dagen

-50%
DubbelFrisss 1Kcal Appel & perzik

Albert Heijn

· DubbelFrisss1+1 Gratis

DubbelFrisss 1Kcal Appel & perzik

€1.38€2.75
1,5 l

Nog 2 dagen

-50%
AH Vastkokende aardappelen

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Vastkokende aardappelen

€1.93€3.85
3 kg

Nog 2 dagen

-50%
AH Roerbakgroente Italiaans champignons

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Roerbakgroente Italiaans champignons

€1.15€2.29
400 g

Nog 2 dagen

-50%
Stamppotvariatie boerenkool en hutspot

Plus

−50% Korting

Stamppotvariatie boerenkool en hutspot

€0.99€1.99

Nog 4 dagen

-49%
1 de Beste Boerenkool grof  Zak 300 gram.

Dirk

−49% Korting

1 de Beste Boerenkool grof Zak 300 gram.

€0.99€1.95
300 gram€0.33 / 100g

Nog 4 dagen

-48%
AH Slamelange jonge bladsla veldsla

Albert Heijn

−48% Korting

AH Slamelange jonge bladsla veldsla

€0.99€1.89
100 g

Nog 2 dagen

-43%
Zoete aardappelen

Jumbo

−43% Korting

Zoete aardappelen

€1.99€3.49
1 kg

Nog 2 dagen

-40%
AH Spruitjes

Albert Heijn

−40% Korting

AH Spruitjes

€0.89€1.49
500 g

Nog 2 dagen

-39%
AH Sweet crisp pitloze witte druiven

Albert Heijn

AH Sweet crisp pitloze witte druiven

€2.00€3.29
400 g

Nog 2 dagen

-38%
Pitloze witte druiven

Aldi

Pitloze witte druiven

€1.49€2.39
500 g

Nog 2 dagen

-37%
AH Zoete kleine appeltjes 2-pack

Albert Heijn

AH Zoete kleine appeltjes 2-pack

€3.78€5.98
2 stuks€1.89 / stuk

Nog 2 dagen

-34%
Citroenen

Aldi

Citroenen

€0.99€1.49
500 g

Nog 2 dagen

-34%
Hollandse sperziebonen Los.

Dirk

Hollandse sperziebonen Los.

€0.99€1.49

Nog 4 dagen

-33%
AH Verse mango

Albert Heijn

AH Verse mango

€1.67€2.49
120 g

Nog 2 dagen

-33%
Autumn crisp, Jumbo rode of blauwe pitloze druiven

Jumbo

Autumn crisp, Jumbo rode of blauwe pitloze druiven

€1.99€2.99

Nog 2 dagen

-33%
Vers gesneden fruit

Plus

Vers gesneden fruit

€5.00€7.47
150 gram

Geldig t/m 24 nov

-33%
Nederlandse pruimen

Aldi

Nederlandse pruimen

€1.99€2.99
500 g

Nog 2 dagen

-32%
Grote Mandarijnen

DekaMarkt

Grote Mandarijnen

€2.99€4.39

Nog 2 dagen

-31%
Nederlandse Pruimen

Lidl

Nederlandse Pruimen

€1.99€2.89
500 g

Nog 2 dagen

-31%
Spruiten, zoete aardappel- en pompoenblokjes

Plus

Spruiten, zoete aardappel- en pompoenblokjes

€1.79€2.59

Nog 4 dagen

-30%
Olijven Knoflook

Vomar

Tijdelijk Lager

Olijven Knoflook

€3.49€4.99
Morgen verloopt
-29%
AH IJsbergsla melange

Albert Heijn

AH IJsbergsla melange

€0.99€1.39
200 g

Nog 2 dagen

-29%
AH Rucola slamelange

Albert Heijn

AH Rucola slamelange

€0.99€1.39
75 g

Nog 2 dagen

-29%
AH Mango eetrijp

Albert Heijn

AH Mango eetrijp

€2.49€3.49
2 stuks

Nog 2 dagen

-27%
AH Snoepgroente tomatenmix

Albert Heijn

AH Snoepgroente tomatenmix

€1.67€2.29
250 g

Nog 2 dagen

-27%
Snoepgroente

Plus

Snoepgroente

€5.00€6.87

Geldig t/m 24 nov

-27%
AH Snoepgroente komkommer

Albert Heijn

AH Snoepgroente komkommer

€1.67€2.29
230 g

Nog 2 dagen

-26%
Galia Meloen, Kleine Appeltjes of Witte Pitloze Druiven

DekaMarkt

Galia Meloen, Kleine Appeltjes of Witte Pitloze Druiven

€3.99€5.38

Nog 2 dagen

-26%
Aviko Friet Van 't Huis, Schotels of Zoete Aardappel

DekaMarkt

· Aviko

Aviko Friet Van 't Huis, Schotels of Zoete Aardappel

€3.99€5.38

Nog 2 dagen

-26%
AH Pitloze rode druiven

Albert Heijn

AH Pitloze rode druiven

€2.00€2.69
500 g

Nog 2 dagen

-26%
Cocktailtomaten

Aldi

Cocktailtomaten

€1.69€2.29
500 g

Nog 2 dagen

-25%
AH Mango

Albert Heijn

AH Mango

€1.50€1.99

Nog 2 dagen

-25%
Jumbo gesneden kool, bloemkool of broccoli

Jumbo

Jumbo gesneden kool, bloemkool of broccoli

€1.50€1.99

Nog 2 dagen

-25%
Mango

Jumbo

Mango

€1.49€1.99

Nog 2 dagen

-25%
1 de Beste IJsbergsla naturel of melange Zak 200 gram.

Dirk

1 de Beste IJsbergsla naturel of melange Zak 200 gram.

€0.89€1.19
200 gram€0.45 / 100g

Nog 4 dagen

-25%
AH Courgette

Albert Heijn

AH Courgette

€0.59€0.79

Nog 2 dagen

-25%
AH Galia meloen

Albert Heijn

AH Galia meloen

€2.09€2.79

Nog 2 dagen

-25%
AH Mini watermeloen

Albert Heijn

AH Mini watermeloen

€2.99€3.99

Nog 2 dagen

-25%
IJsbergsla melange

IJsbergsla melange

€0.89€1.19
200 g

Nog 2 dagen

-24%
Zespri kiwi Sungold

Zespri kiwi Sungold

€4.99€6.59

Nog 2 dagen

-24%
AH Mandarijnen

Albert Heijn

AH Mandarijnen

€1.89€2.49
1 kg

Nog 2 dagen

-23%
Wortelen

Lidl

Wortelen

€0.99€1.29
1 kg

Nog 2 dagen

-23%
AH Geschrapte worteltjes

Albert Heijn

AH Geschrapte worteltjes

€0.99€1.29
300 g

Nog 2 dagen

-22%
Avocado

Jumbo

Avocado

€2.49€3.19

Nog 2 dagen

-22%
Mango

Aldi

Mango

€1.39€1.79

Nog 2 dagen

-22%
Roerbak- en wokgroenten

Plus

Roerbak- en wokgroenten

€1.79€2.29
400 gram

Nog 4 dagen

-21%
Witlof

Jumbo

Witlof

€0.99€1.25
500 g

Nog 2 dagen

-21%
AH Broccoli

Albert Heijn

AH Broccoli

€0.99€1.25
500 g

Nog 2 dagen

-20%
Vijgen en Passievruchten

Plus

Vijgen en Passievruchten

€1.99€2.49
4 stuks

Nog 4 dagen

-19%
AH Biologisch Komkommer

Albert Heijn

AH Biologisch Komkommer

€1.29€1.59

Nog 2 dagen

-18%
Witte en rode uien

Plus

Witte en rode uien

€0.89€1.09

Nog 4 dagen

-18%
Gesneden andijvie

Gesneden andijvie

€1.39€1.69
400 g

Nog 2 dagen

-17%
Verspakketten soep

Plus

Verspakketten soep

€3.99€4.79

Nog 4 dagen

-17%
Gesneden Ijsbergsla

DekaMarkt

Gesneden Ijsbergsla

€0.79€0.95
100 gram

Nog 2 dagen

-17%
Honeyglow Ananas of Eetrijpe Mango's

DekaMarkt

Honeyglow Ananas of Eetrijpe Mango's

€2.49€2.99
2 stuks

Nog 2 dagen

-17%
Appels

Appels

€2.49€2.99
6 stuks

Nog 2 dagen

-17%
BIO+ Gala appels Zak 1 kilo.

Dirk

BIO+ Gala appels Zak 1 kilo.

€2.49€2.99
1 kilo€2.49 / kg

Nog 4 dagen

-17%
Hollandse Bloemkool

DekaMarkt

Hollandse Bloemkool

€1.49€1.79

Nog 2 dagen

-16%
AH Biologisch Snoepgroente wortel

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Snoepgroente wortel

€1.67€1.99
250 g

Nog 2 dagen

-16%
AH Witte druiven pitloos

Albert Heijn

AH Witte druiven pitloos

€1.67€1.99
250 g

Nog 2 dagen

-13%
Sungold kiwi's

Sungold kiwi's

€3.49€3.99
4 stuks

Nog 2 dagen

-12%
Chiquita Ready to eat bananen

Albert Heijn

· Chiquita

Chiquita Ready to eat bananen

€1.75€1.99
5 stuks

Nog 2 dagen

-12%
Witte Champignons

DekaMarkt

Witte Champignons

€1.49€1.69
400 gram

Nog 2 dagen

-12%
Chiquita Groene bananen 2-pack

Albert Heijn

· Chiquita

Chiquita Groene bananen 2-pack

€3.50€3.98
2 stuks€1.75 / stuk

Nog 2 dagen

-11%
Blauwe bessen en frambozen

Plus

Blauwe bessen en frambozen

€3.99€4.49

Nog 4 dagen

-10%
Hak Doperwtjes met worteltjes 4-pack

Albert Heijn

· Hak

Hak Doperwtjes met worteltjes 4-pack

€7.74€8.60
4 stuks€1.94 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Ananas

Aldi

Ananas

€1.79€1.99

Nog 2 dagen

-10%
Pink Lady Appelmoes 4-pack

Albert Heijn

· Pink Lady

Pink Lady Appelmoes 4-pack

€5.72€6.36
4 stuks€1.43 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Hak Appelmoes extra kwaliteit 4-pack

Albert Heijn

· Hak

Hak Appelmoes extra kwaliteit 4-pack

€7.88€8.76
4 stuks€1.97 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
CoolBest Fruit drink mango 3-pack

Albert Heijn

· CoolBest

CoolBest Fruit drink mango 3-pack

€6.18€6.87
3 stuks€2.06 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Hak Appelmoes 0% 4-pack

Albert Heijn

· Hak

Hak Appelmoes 0% 4-pack

€8.96€9.96
4 stuks€2.24 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Vomar

Vomar

Tijdelijk Lager

Farmland Knoflook Baguette

€0.99€1.99
Morgen verloopt
-32%
Vomar

Vomar

Boursin Knoflook Kruiden, La Vache Qui Rit, Mini Babybel of President

€1.69€2.49
Morgen verloopt
-25%
Hoogvliet

Hoogvliet

Elstar appels

€1.49€1.99

Nog 4 dagen

-17%
Hoogvliet

Hoogvliet

Prei

€0.49€0.59

Nog 4 dagen

-17%
nutrition

Dirk

1 de Beste Pitloze witte druiven Per bak.

€1.99€2.39

Nog 4 dagen

-14%
Hoogvliet

Hoogvliet

Aardbeien

€2.99€3.49

Nog 4 dagen

-14%
Hoogvliet

Hoogvliet

Broccoli

€0.99€1.15

Nog 4 dagen

-12%
nutrition

Dirk

Hollandse uien Per net.

€1.49€1.69

Nog 4 dagen

-9%2 voor 4.00
AH Ananas eetrijp

Albert Heijn

AH Ananas eetrijp

€2.00€2.19

Nog 2 dagen

-7%7% volume voordeel
Philadelphia Knoflook & fijne kruiden 4-pack

Albert Heijn

· Philadelphia

Philadelphia Knoflook & fijne kruiden 4-pack

€11.12€11.96
4 stuks€2.78 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Spinazie kleinverpakking 2-pack

Albert Heijn

AH Spinazie kleinverpakking 2-pack

€3.21€3.38
2 stuks€1.60 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Andijvie fijngesneden kleinverpak 2-pack

Albert Heijn

AH Andijvie fijngesneden kleinverpak 2-pack

€2.83€2.98
2 stuks€1.42 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
Pink Lady Appels schaal 2-pack

Albert Heijn

· Pink Lady

Pink Lady Appels schaal 2-pack

€6.63€6.98
2 stuks€3.31 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
Philadelphia Knoflook & Kruiden 2-pack

Albert Heijn

· Philadelphia

Philadelphia Knoflook & Kruiden 2-pack

€5.68€5.98
2 stuks€2.84 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Sperziebonen kleinverpakking 2-pack

Albert Heijn

AH Sperziebonen kleinverpakking 2-pack

€3.78€3.98
2 stuks€1.89 / stuk

Nog 2 dagen

-4%4% volume voordeel
AH Doosje met mangostukjes 3-pack

Albert Heijn

AH Doosje met mangostukjes 3-pack

€5.73€5.97
3 stuks€1.91 / stuk

Nog 2 dagen

-3%
Zespri kiwi's gold Los.

Zespri kiwi's gold Los.

€2.89€2.99

Nog 4 dagen

-2%2% volume voordeel
AH Banaan spelt pancakes 2-pack

Albert Heijn

AH Banaan spelt pancakes 2-pack

€4.68€4.78
2 stuks€2.34 / stuk

Nog 2 dagen

-8%
nutrition

Dirk

Hollandse aubergine Per stuk.

€0.69€0.75

Nog 4 dagen

-8%
Hoogvliet

Hoogvliet

Aubergine

€0.69€0.75

Nog 4 dagen

-4%
nutrition

Dirk

Avocado's ready to eat Schaal 2 stuks.

€2.39€2.49
2 stuks€1.20 / stuk

Nog 4 dagen

Goedkope groente en fruit aanbiedingen vergelijken

Verse groente en fruit zijn de basis van gezond en betaalbaar koken. Toch lopen de prijzen per supermarkt flink uiteen — een komkommer kost bij de ene winkel €0,49 en bij de andere €0,89. Op DealHunter vergelijk je de actuele groente- en fruitaanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Aldi, Dirk en meer in één overzicht.

Welke supermarkt is het goedkoopst voor groente en fruit?

Aldi, Lidl en Dirk hebben structureel de laagste dagprijzen op verse groente en fruit. Dirk scoort in de Randstad vaak het scherpst op basisgroenten als komkommer, paprika en tomaten. Albert Heijn en Jumbo compenseren met diepe weekacties (1+1 gratis, 2e halve prijs) op seizoensfruit.

Koop seizoensgebonden voor de beste prijs

Seizoensproducten zijn altijd 30-50% goedkoper. Aardbeien zijn het voordeligst in mei-juni, tomaten en paprika in de zomer, appels en peren in het najaar, en winterpeen en kool in de koudere maanden. Wie kookt met wat in het seizoen is, bespaart het hele jaar door.

Diepvries als slim alternatief

Diepvriesgroenten zoals spinazie, erwten en broccoli worden direct na de oogst ingevroren en behouden hun vitamines. Ze kosten vaak 40-60% minder dan vers en je gooit niets weg. Ideaal voor soep, wokgerechten en stamppot.

Lees ook op ons blog

Andere categorieën