🍺 Dranken Aanbiedingen

Bekijk alle actuele dranken aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op dranken.

search
trending_downGemiddeld 26% goedkoper

124 aanbiedingen gevonden

-57%
Alle Douwe Egberts ijskoffie

Jumbo

−57% Korting

Alle Douwe Egberts ijskoffie

€0.69€1.59
Vandaag verloopt!
-50%
Coca-cola, Fanta of Sprite

DekaMarkt

· Coca-Cola−50% Korting

Coca-cola, Fanta of Sprite

€2.15€4.30
1 liter
Vandaag verloopt!
-50%
Zonnatura Thee

DekaMarkt

· Zonnatura−50% Korting

Zonnatura Thee

€2.65€5.30
20 stuks
Vandaag verloopt!
-50%
Lipton thee

Jumbo

· Lipton1+1 Gratis

Lipton thee

€1.50€2.99
Vandaag verloopt!
-50%
0.0%

Plus

1+1 Gratis

0.0%

€5.29€10.58

Nog 2 dagen

-50%
Douwe Egberts Dolce Gusto koffiecapsules

Jumbo

· Douwe Egberts−50% Korting

Douwe Egberts Dolce Gusto koffiecapsules

€3.00€5.99
Vandaag verloopt!
-50%
Nescafé Roastery Nespresso koffiecups

Jumbo

· Nescafé−50% Korting

Nescafé Roastery Nespresso koffiecups

€3.10€6.19
Vandaag verloopt!
-50%
Alle Pukka thee

Jumbo

−50% Korting

Alle Pukka thee

€2.90€5.79
Vandaag verloopt!
-50%
Karvan Cevitam Zero

Plus

1+1 Gratis

Karvan Cevitam Zero

€4.29€8.58
60 cl

Nog 2 dagen

-50%
Alle Lavazza Nespresso koffiecups

Jumbo

1+1 Gratis

Alle Lavazza Nespresso koffiecups

€2.50€4.99
Vandaag verloopt!
-50%
Buisman of La Place Nespresso koffiecups

Jumbo

1+1 Gratis

Buisman of La Place Nespresso koffiecups

€1.65€3.29
Vandaag verloopt!
-46%
Lipton Ice tea green zero sugar

Albert Heijn

· Lipton−46% Korting

Lipton Ice tea green zero sugar

€2.00€3.69
1,5 l
Vandaag verloopt!
-46%
Lipton Ice tea sparkling zero sugar 2-pack

Albert Heijn

· Lipton−46% Korting

Lipton Ice tea sparkling zero sugar 2-pack

€3.99€7.38
2 stuks€2.00 / stuk
Vandaag verloopt!
-43%
Douwe Egberts oploskoffie of Senseo cappuccino Pak 8 - 25 stuks (m.u.v. Milka pads).

Dirk

· Douwe Egberts−43% Korting

Douwe Egberts oploskoffie of Senseo cappuccino Pak 8 - 25 stuks (m.u.v. Milka pads).

€1.99€3.49
25 stuks€0.08 / stuk

Nog 2 dagen

-40%
Coca-Cola, Fanta, Sprite of Fernandes  Blik 33 cl.

Dirk

· Coca-Cola−40% Korting

Coca-Cola, Fanta, Sprite of Fernandes Blik 33 cl.

€0.59€0.99
33 cl€0.18 / 100ml

Nog 2 dagen

-38%
Nescafé of Starbucks voor Dolce Gusto

Nescafé of Starbucks voor Dolce Gusto

€4.00€6.49
Vandaag verloopt!
-36%
Koffiecups

Koffiecups

€3.99€6.19
20 stuks

Nog 2 dagen

-35%
Gekoeld sap

Plus

Gekoeld sap

€1.49€2.29
1 liter

Nog 2 dagen

-35%
Koffiebonen

Koffiebonen

€9.99€15.47
1.2 kg
Vandaag verloopt!
-33%
Coca-Cola vanilla, creamy vanilla cherry of cafeïnevrij, Fanta, Sprite of Fernandes

Coca-Cola vanilla, creamy vanilla cherry of cafeïnevrij, Fanta, Sprite of Fernandes

€2.00€2.99
Vandaag verloopt!
-33%
A-merk koffiebonen

Jumbo

3 Halen 2 Betalen

A-merk koffiebonen

€10.66€15.99
Vandaag verloopt!
-33%
Rivella

Plus

Rivella

€1.99€2.99
1,5 liter

Nog 2 dagen

-33%
Lipton Ice tea green 1.5L 2-pack

Albert Heijn

· Lipton

Lipton Ice tea green 1.5L 2-pack

€3.99€5.98
2 stuks€1.33 / L
Vandaag verloopt!
-33%
Lipton Ice tea green

Albert Heijn

· Lipton

Lipton Ice tea green

€2.00€2.99
1,5 l
Vandaag verloopt!
-32%
Royal Club of Rivella

Royal Club of Rivella

€1.63€2.39
Vandaag verloopt!
-31%
Lipton Ice tea sparkling original 2-pack

Albert Heijn

· Lipton

Lipton Ice tea sparkling original 2-pack

€3.99€5.78
2 stuks€2.00 / stuk
Vandaag verloopt!
-31%
Starbucks Koffiebonen

DekaMarkt

· Starbucks

Starbucks Koffiebonen

€9.49€13.85
450 gram
Vandaag verloopt!
-30%
Fuze Tea

Fuze Tea

€2.99€4.30

Nog 2 dagen

-30%
AH Vers geperst sap sinaasappel 2-pack

Albert Heijn

AH Vers geperst sap sinaasappel 2-pack

€3.49€4.98
2 stuks€1.75 / stuk
Vandaag verloopt!
-27%
Heineken 0.0

Heineken 0.0

€18.99€25.99
Vandaag verloopt!
-27%
Douwe Egberts Aroma Rood of Decafé

Douwe Egberts Aroma Rood of Decafé

€6.99€9.59
Vandaag verloopt!
-26%
1 de Beste Chorizo of wijncervelaat gerookt Pak 125 gram.

Dirk

1 de Beste Chorizo of wijncervelaat gerookt Pak 125 gram.

€1.99€2.69
125 gram€1.59 / 100g

Nog 2 dagen

-26%
Hero Cassis en Cherry

Hero Cassis en Cherry

€1.99€2.69
1,25 liter

Nog 2 dagen

-25%
Pickwick Earl grey zwarte thee

Albert Heijn

· Pickwick

Pickwick Earl grey zwarte thee

€1.34€1.79
20 stuks
Vandaag verloopt!
-25%
Thee

Plus

2e Halve Prijs

Thee

€3.73€4.98

Nog 2 dagen

-25%
Pils

Plus

Pils

€14.47€19.29

Nog 2 dagen

-25%
Alle Corona

Plus

Alle Corona

€7.50€9.99

Nog 2 dagen

-25%
Desperados

Desperados

€7.50€9.99

Nog 2 dagen

-25%
Alle Grimbergen

Plus

Alle Grimbergen

€7.12€9.49

Nog 2 dagen

-25%
Marqués de Cáceres Rioja Crianza DOCa

Plus

Marqués de Cáceres Rioja Crianza DOCa

€6.75€8.99
75 cl

Geldig t/m 31 okt

-25%
Vicente Gandia en Neleman

Plus

Vicente Gandia en Neleman

€3.97€5.29
75 cl

Nog 2 dagen

-25%
Martini en Bacardi Breezer

Plus

Martini en Bacardi Breezer

€1.72€2.29

Nog 2 dagen

-25%
Baileys, The Famous Grouse, Baileys, Disaronno en Licor 43

Plus

Baileys, The Famous Grouse, Baileys, Disaronno en Licor 43

€31.50€41.99

Nog 2 dagen

-25%
Passoã en Pisang Ambon

Plus

Passoã en Pisang Ambon

€12.00€15.99
70 cl

Nog 2 dagen

-25%
Douwe Egberts Gold oploskoffie Pot 200 gram.

Douwe Egberts Gold oploskoffie Pot 200 gram.

€6.99€9.29
200 gram€3.50 / 100g

Nog 2 dagen

-25%
Heineken Krat 24 flessen à 30 cl.

Heineken Krat 24 flessen à 30 cl.

€14.21€18.95
30 cl€4.74 / 100ml

Nog 2 dagen

-25%
Grolsch pils Krat 24 flessen à 30 cl.

Grolsch pils Krat 24 flessen à 30 cl.

€13.99€18.65
30 cl€4.66 / 100ml

Nog 2 dagen

-25%
Grolsch beugel Krat 16 flessen à 45 cl.

Grolsch beugel Krat 16 flessen à 45 cl.

€13.99€18.65
45 cl€3.11 / 100ml

Nog 2 dagen

-25%
Hertog Jan pils 6-pack blik à 33 cl.

Hertog Jan pils 6-pack blik à 33 cl.

€4.99€6.65
6-pack 33 cl€2.52 / L

Nog 2 dagen

-25%
Koffiecups

Aldi

Koffiecups

€8.99€11.97
Vandaag verloopt!
-25%
Alle Jumbo's koffiebonen

Jumbo

2e Halve Prijs

Alle Jumbo's koffiebonen

€11.24€14.99
Vandaag verloopt!
-25%
Pils van Heineken, Brand of Birra Moretti

Jumbo

Pils van Heineken, Brand of Birra Moretti

€5.24€6.99
Vandaag verloopt!
-25%
Speciaalbieren van Grolsch of Grolsch Radler

Jumbo

Speciaalbieren van Grolsch of Grolsch Radler

€4.79€6.39
Vandaag verloopt!
-25%
L'Or koffiecapsules

Jumbo

2e Halve Prijs

L'Or koffiecapsules

€3.37€4.49
Vandaag verloopt!
-25%
Speciaalbieren van Hertog Jan of Tripel Karmeliet

Jumbo

Speciaalbieren van Hertog Jan of Tripel Karmeliet

€7.27€9.69
Vandaag verloopt!
-25%
Senseo koffiepads

Senseo koffiepads

€4.99€6.69
Vandaag verloopt!
-25%
Brugse Zot, Straffe Hendrik, LeFort, Omer, Ypra of Kasteelbier

Jumbo

Brugse Zot, Straffe Hendrik, LeFort, Omer, Ypra of Kasteelbier

€1.79€2.39
Vandaag verloopt!
-25%
Speciaalbieren van Grolsch, Grolsch Radler of Grimbergen

Jumbo

Speciaalbieren van Grolsch, Grolsch Radler of Grimbergen

€2.17€2.89
Vandaag verloopt!
-25%
Pils van Hertog Jan, Jupiler, Bud of Corona

Jumbo

Pils van Hertog Jan, Jupiler, Bud of Corona

€7.49€9.99
Vandaag verloopt!
-25%
Pils van Grolsch, Peroni, Bavaria of Veltins

Jumbo

Pils van Grolsch, Peroni, Bavaria of Veltins

€5.02€6.69
Vandaag verloopt!
-25%
Heineken

Heineken

€19.99€26.59
24 x 330 ml
Vandaag verloopt!
-25%
HERTOG JAN Pilsner

HERTOG JAN Pilsner

€4.99€6.65

Nog 7 dagen

-25%
Alle bag-in-box wijnen

Lidl

Alle bag-in-box wijnen

€7.49€9.99
3 l

Nog 7 dagen

-25%
HEINEKEN Bier

HEINEKEN Bier

€1.04€1.39
0,5 l

Nog 7 dagen

-25%
Amstel, Warsteiner of 0.0 Pilsener

DekaMarkt

· Amstel

Amstel, Warsteiner of 0.0 Pilsener

€0.79€1.05
Vandaag verloopt!
-25%
Heineken Original of 0.0

DekaMarkt

· Heineken

Heineken Original of 0.0

€14.29€18.98
24 x 30 cl
Vandaag verloopt!
-25%
Grolsch

DekaMarkt

· Grolsch

Grolsch

€13.99€18.65
Vandaag verloopt!
-25%
Spa Intense rood bruisend mineraalwater

Albert Heijn

· Spa2e Halve Prijs

Spa Intense rood bruisend mineraalwater

€0.86€1.15
1 l
Vandaag verloopt!
-25%
Royal Club Tonic classic 0% suiker 4-pack

Albert Heijn

· Royal Club

Royal Club Tonic classic 0% suiker 4-pack

€7.47€9.96
4 stuks€1.87 / stuk
Vandaag verloopt!
-25%
Amstel Amstel Radler citroen 0.0 6-pack 8-pack

Albert Heijn

· Amstel

Amstel Amstel Radler citroen 0.0 6-pack 8-pack

€38.94€51.92
8 stuks€6.49 / stuk
Vandaag verloopt!
-25%
Pepsi Zero sugar 4-pack

Albert Heijn

· Pepsi

Pepsi Zero sugar 4-pack

€6.87€9.16
4 stuks€1.72 / stuk
Vandaag verloopt!
-25%
Royal Club Ginger ale 0% suiker 4-pack

Albert Heijn

· Royal Club

Royal Club Ginger ale 0% suiker 4-pack

€7.17€9.56
4 stuks€1.79 / stuk
Vandaag verloopt!
-25%
Amstel Radler citroen 0.0 6-pack

Albert Heijn

· Amstel

Amstel Radler citroen 0.0 6-pack

€4.87€6.49
6-pack€0.81 / stuk
Vandaag verloopt!
-25%
Amstel Radler citroen 0.0% 6-pack

Albert Heijn

· Amstel

Amstel Radler citroen 0.0% 6-pack

€4.42€5.89
6-pack€0.74 / stuk
Vandaag verloopt!
-25%
Grolsch Radler citroen alcoholvrij 0.0 6-pack

Albert Heijn

· Grolsch

Grolsch Radler citroen alcoholvrij 0.0 6-pack

€3.97€5.29
6-pack€0.66 / stuk
Vandaag verloopt!
-25%
Hertog Jan

DekaMarkt

· Hertog Jan

Hertog Jan

€5.70€7.59
30 cl
Vandaag verloopt!
-25%
Leffe Speciaalbier

DekaMarkt

· Leffe

Leffe Speciaalbier

€6.49€8.65
Vandaag verloopt!
-24%
Pilsener 6-pack

Pilsener 6-pack

€4.19€5.49
6x330 ml€0.70 / stuk
Vandaag verloopt!
-24%
Gallo en Barefoot

Plus

Gallo en Barefoot

€5.29€6.99
75 cl

Nog 2 dagen

-23%
Karvan Cévitam Original aardbei siroop 3-pack

Albert Heijn

· Karvan Cévitam

Karvan Cévitam Original aardbei siroop 3-pack

€9.68€12.57
3 stuks€3.23 / stuk
Vandaag verloopt!
-22%
Park Villa Wijn

Vomar

Park Villa Wijn

€6.99€8.99

Geldig t/m 7 nov

-20%
Red Bull Editions

Red Bull Editions

€14.95€18.69
12 x 250 ml
Vandaag verloopt!
-20%
Ice tea lemon of peach

Ice tea lemon of peach

€0.99€1.24
1.5 l
Vandaag verloopt!
-20%
Coca-Cola Zero sugar zero caffeïne

Albert Heijn

· Coca-Cola

Coca-Cola Zero sugar zero caffeïne

€2.00€2.49
1,5 l
Vandaag verloopt!
-20%
Monkey Shoulder Blended Malt Whisky

DekaMarkt

Monkey Shoulder Blended Malt Whisky

€27.99€34.99
70 cl
Vandaag verloopt!
-20%
Koffiebonen

Plus

Koffiebonen

€11.99€14.99
1 kilo

Nog 2 dagen

-20%
Villa Maria

Plus

Villa Maria

€7.99€9.99
75 cl

Nog 2 dagen

-19%
Vers sap

Vers sap

€1.29€1.59
250 ml
Vandaag verloopt!
-19%
Bacardi Rum

DekaMarkt

Bacardi Rum

€14.99€18.59
Vandaag verloopt!
-19%
Adega de Pegões wit, rood en rosé

Aldi

Adega de Pegões wit, rood en rosé

€6.50€7.98
0.75 l
Vandaag verloopt!
-18%
Sprite Zero sugar lemon-lime

Albert Heijn

· Sprite

Sprite Zero sugar lemon-lime

€2.25€2.75
1,5 l
Vandaag verloopt!
-17%
Gijs Sappen

Plus

Gijs Sappen

€2.49€2.99
74 cl

Nog 2 dagen

-17%
Amstel

Amstel

€18.99€22.99
Vandaag verloopt!
-17%
Coca-Cola

Coca-Cola

€9.54€11.45
6 x 1.5 L
Vandaag verloopt!
-15%
Raak Vruchtensiroop aardbeien zs 4-pack

Albert Heijn

· Raak

Raak Vruchtensiroop aardbeien zs 4-pack

€9.83€11.56
4 stuks€2.46 / stuk
Vandaag verloopt!
-15%
Raak Vruchtensiroop multivruchten zs 4-pack

Albert Heijn

· Raak

Raak Vruchtensiroop multivruchten zs 4-pack

€10.85€12.76
4 stuks€2.71 / stuk
Vandaag verloopt!
-14%
Coca-Cola Original taste 4-pack

Albert Heijn

· Coca-Cola

Coca-Cola Original taste 4-pack

€7.92€9.16
4 stuks€1.98 / stuk
Vandaag verloopt!
-14%
Hertog Jan

Hertog Jan

€23.99€27.95
24 x 330 ML
Vandaag verloopt!
-14%
Red Bull

Red Bull

€29.99€34.95
24 x 250 ml
Vandaag verloopt!
-14%
Coca-Cola Zero sugar 4-pack

Albert Heijn

· Coca-Cola

Coca-Cola Zero sugar 4-pack

€7.92€9.16
4 stuks€1.98 / stuk
Vandaag verloopt!
-13%
Coca-Cola Light

Albert Heijn

· Coca-Cola

Coca-Cola Light

€2.00€2.29
1,5 l
Vandaag verloopt!
-12%
Fanta Orange

Albert Heijn

· Fanta

Fanta Orange

€2.25€2.55
1,5 l
Vandaag verloopt!
-12%
Fanta Orange zero sugar

Albert Heijn

· Fanta

Fanta Orange zero sugar

€2.25€2.55
1,5 l
Vandaag verloopt!
-11%
Vers Sap

DekaMarkt

Vers Sap

€2.19€2.45
500 ml
Vandaag verloopt!
-11%
Dubbeldrank of Maaza

DekaMarkt

Dubbeldrank of Maaza

€3.49€3.90
1 liter
Vandaag verloopt!
-10%
Raak Vruchtensiroop multivruchten zero 3-pack

Albert Heijn

· Raak

Raak Vruchtensiroop multivruchten zero 3-pack

€8.61€9.57
3 stuks€2.87 / stuk
Vandaag verloopt!
-10%
Raak Vruchtensiroop aardbeien zero 3-pack

Albert Heijn

· Raak

Raak Vruchtensiroop aardbeien zero 3-pack

€7.80€8.67
3 stuks€2.60 / stuk
Vandaag verloopt!
-10%
Raak Vruchtensiroop frambozen zs 3-pack

Albert Heijn

· Raak

Raak Vruchtensiroop frambozen zs 3-pack

€7.80€8.67
3 stuks€2.60 / stuk
Vandaag verloopt!
-10%
Spa Touch cherry bruisend 4-pack

Albert Heijn

· Spa

Spa Touch cherry bruisend 4-pack

€6.44€7.16
4 stuks€1.61 / stuk
Vandaag verloopt!
-10%
Spa Touch bruisend blackcurrant 4-pack

Albert Heijn

· Spa

Spa Touch bruisend blackcurrant 4-pack

€6.44€7.16
4 stuks€1.61 / stuk
Vandaag verloopt!
-10%
Douwe Egberts en L'OR

Douwe Egberts en L'OR

€53.91€59.90
Vandaag verloopt!
-10%
Spa water

Jumbo

· Spa

Spa water

€15.29€16.99
Vandaag verloopt!
-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

1+1 Gratis

Clipper thee

€3.65€7.30

Geldig t/m 13 okt

-50%
nutrition

Nettorama

· Hertog Jan−50% Korting

Hertog Jan Grand Prestige, Karmeliet Tripel, La Trappe trappist quadru

€4.50€8.99
Vandaag verloopt!
-47%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Starbucks−47% Korting

Starbucks ijskoffie

€0.99€1.88

Geldig t/m 13 okt

-36%
Hoogvliet

Hoogvliet

L'Or koffiecapsules

€4.89€7.69

Geldig t/m 13 okt

-24%
Hoogvliet

Hoogvliet

Tijdelijk Lager

Fruity Juice smoothie of sap

€1.89€2.49

Geldig t/m 13 okt

-17%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Royal ClubTijdelijk Lager

Royal Club, Rivella, Pepsi, 7UP of Sourcy

€1.79€2.15

Geldig t/m 13 okt

-16%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Red BullTijdelijk Lager

Red Bull

€1.39€1.65

Geldig t/m 13 okt

-12%
Hoogvliet

Hoogvliet

· SenseoTijdelijk Lager

Senseo koffiepads

€6.79€7.75

Geldig t/m 13 okt

-5%5% volume voordeel
Douwe Egberts Aroma rood filterkoffie 4-pack

Albert Heijn

· Douwe Egberts

Douwe Egberts Aroma rood filterkoffie 4-pack

€36.44€38.36
4 stuks€9.11 / stuk
Vandaag verloopt!
-9%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Heineken

Heineken

€3.99€4.39

Geldig t/m 13 okt

-9%
Hoogvliet

Hoogvliet

Tijdelijk Lager

L'Or of Douwe Egberts Excellent koffiebonen

€9.99€10.99

Geldig t/m 13 okt

-4%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Coca-Cola

Coca-Cola, Fanta, Aquarius of Powerade

€0.89€0.93

Geldig t/m 13 okt

Dranken aanbiedingen: frisdrank, bier, sap en water

Dranken gaan snel door je budget — zeker in de zomer. Cola, bier, sap en water staan continu bij de ene of andere supermarkt in de aanbieding. Op DealHunter vergelijk je de actuele drankenaanbiedingen van alle grote supermarkten, zodat je nooit te veel betaalt.

Wanneer is frisdrank het goedkoopst?

Coca-Cola en andere A-merk frisdranken zijn bij Albert Heijn en Jumbo gemiddeld elke 3-4 weken in de aanbieding, vaak als 6-pack met flinke korting. Bij Aldi en Lidl kosten huismerk-cola en limonade structureel 50-70% minder, met een verrassend goede smaak.

Bier: waar koop je het voordeligst?

Dirk heeft structureel de laagste bierprijzen van Nederland. Rond Koningsdag, het EK/WK en de zomer dalen de prijzen van Heineken, Grolsch en Hertog Jan met 20-30%. Stockpilen tijdens een diepe actie loont, want bier is maanden houdbaar.

Water: fles versus kraan

Aldi-flessenwater kost ongeveer €0,99 per 6-pack, terwijl kraanwater praktisch gratis is. Een waterfilter verdient zich in enkele maanden terug als je nu nog flessenwater koopt. Voor wie toch flessen verkiest, vergelijk je de prijzen direct op DealHunter.

Lees ook op ons blog

Populaire producten in deze categorie

Andere categorieën