🥩 Vlees & Vis Aanbiedingen

Bekijk alle actuele vlees & vis aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op vlees & vis.

search
trending_downGemiddeld 20% goedkoper

125 aanbiedingen gevonden

-50%
Lay's Wavy Roasted Ham Chips Snackbox

Jumbo

· Lay's1+1 Gratis

Lay's Wavy Roasted Ham Chips Snackbox

€1.20€2.39
115 Gram

Nog 2 dagen

-50%
Spekreepjes of -blokjes

Plus

1+1 Gratis

Spekreepjes of -blokjes

€3.09€6.18
150 gram

Nog 4 dagen

-50%
Boerenmetworst, snackworst en sticks

Plus

1+1 Gratis

Boerenmetworst, snackworst en sticks

€2.29€4.58

Nog 4 dagen

-50%
AH Gerookte zalm 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Gerookte zalm 2-pack

€4.59€9.18
2 stuks€2.29 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Jumbo kip- of varkensshoarma

Jumbo

1+1 Gratis

Jumbo kip- of varkensshoarma

€2.15€4.29

Nog 2 dagen

-50%
Vleesvervangers

Plus

−50% Korting

Vleesvervangers

€2.19€4.39

Nog 4 dagen

-49%
Princes tonijnstukken  Blik 145 gram.

Dirk

−49% Korting

Princes tonijnstukken Blik 145 gram.

€1.29€2.55
145 gram€0.89 / 100g

Nog 4 dagen

-47%
Iglo vissticks, -schnitzels of -friet  Pak 4 of 8 stuks.

Dirk

· Iglo−47% Korting

Iglo vissticks, -schnitzels of -friet Pak 4 of 8 stuks.

€1.99€3.79
8 stuks€0.25 / stuk

Nog 4 dagen

-44%
Kips Per stuk 120 - 230 gram. OP=OP

Dirk

Tijdelijk Lager

Kips Per stuk 120 - 230 gram. OP=OP

€1.29€2.29
230 gram€0.56 / 100g

Nog 4 dagen

-43%
De Vleeschmeesters Verse rookworst Per stuk 250 of 270 gram.

Dirk

−43% Korting

De Vleeschmeesters Verse rookworst Per stuk 250 of 270 gram.

€1.99€3.49
270 gram€0.74 / 100g

Nog 4 dagen

-40%
Kips Kuipjes

DekaMarkt

−40% Korting

Kips Kuipjes

€1.19€1.99
125 gram

Nog 2 dagen

-37%
Bockworsten

Bockworsten

€3.99€6.38
720 g

Nog 2 dagen

-37%
AH Scharrel roasted kipfilet

Albert Heijn

AH Scharrel roasted kipfilet

€2.39€3.79

Nog 2 dagen

-37%
Schouderkarbonade of speklappen

Jumbo

Schouderkarbonade of speklappen

€2.50€3.96

Nog 2 dagen

-35%
AH Scharrel kipfilet

Albert Heijn

AH Scharrel kipfilet

€2.39€3.69

Nog 2 dagen

-33%
De Vleeschmeesters Gehaktballen Pak 8 stuks. OP=OP

Dirk

Tijdelijk Lager

De Vleeschmeesters Gehaktballen Pak 8 stuks. OP=OP

€5.99€8.99
8 stuks€0.75 / stuk

Nog 4 dagen

-33%
Zalmfilet met Huid

Vomar

Zalmfilet met Huid

€7.49€11.25
Morgen verloopt
-33%
AH Gerookte zalmfilet 3-pack

Albert Heijn

AH Gerookte zalmfilet 3-pack

€9.18€13.77
3 stuks€3.06 / stuk

Nog 2 dagen

-33%
Zalmfilets op huid

Zalmfilets op huid

€7.99€11.98
500 g

Nog 2 dagen

-33%
John West tonijnconserven

Jumbo

3 Halen 2 Betalen

John West tonijnconserven

€2.19€3.29

Nog 2 dagen

-31%
Runder-, kip- of gemengd gehakt

Jumbo

Runder-, kip- of gemengd gehakt

€4.49€6.49
500 g

Nog 2 dagen

-30%
Kipfiletblokjes of -reepjes

Jumbo

Kipfiletblokjes of -reepjes

€4.49€6.39

Nog 2 dagen

-29%
XXL schnitzel

Jumbo

XXL schnitzel

€2.50€3.50

Nog 2 dagen

-28%
AH Scharrel krokante kipfiletburger 2 stuks

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletburger 2 stuks

€2.50€3.49
200 g€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-28%
AH Scharrel krokante kipfiletburger 2st 4pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletburger 2st 4pk

€10.00€13.96
4 stuks

Nog 2 dagen

-28%
AH Scharrel krokant kipfiletburger 2 st 2pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokant kipfiletburger 2 st 2pk

€5.00€6.98
2 stuks

Nog 2 dagen

-27%
Gehaktbal

DekaMarkt

Gehaktbal

€3.49€4.78
4 stuks

Nog 2 dagen

-27%
Vegetarische kipstukjes

Vegetarische kipstukjes

€2.49€3.41
300 g

Nog 2 dagen

-26%
AH Scharrel kipschnitzel 2 stuks 2-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kipschnitzel 2 stuks 2-pack

€5.00€6.78
2 stuks€2.50 / stuk

Nog 2 dagen

-26%
AH Scharrel kip cordon bleu 2 stuks 2-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kip cordon bleu 2 stuks 2-pack

€5.00€6.78
2 stuks€2.50 / stuk

Nog 2 dagen

-25%
Gerookte forel en haring

Plus

Gerookte forel en haring

€1.91€2.55

Nog 4 dagen

-25%
AH Gemengd gehakt

Albert Heijn

2e Halve Prijs

AH Gemengd gehakt

€3.44€4.59
500 g

Nog 2 dagen

-25%
Jumbo dorade-, roodbaars-, schol- of pangasiusfilet

Jumbo

Jumbo dorade-, roodbaars-, schol- of pangasiusfilet

€6.21€8.28

Nog 2 dagen

-25%
Jumbo cornedbeef, yorkham, kiprollade of drooggezouten ontbijtspek

Jumbo

Jumbo cornedbeef, yorkham, kiprollade of drooggezouten ontbijtspek

€2.25€3.00

Nog 2 dagen

-25%
Sushi

Plus

Sushi

€6.93€9.25

Nog 4 dagen

-25%
Worsten

Plus

Worsten

€1.86€2.49

Nog 4 dagen

-25%
Alle Kips vega

Plus

Alle Kips vega

€1.49€1.99

Nog 4 dagen

-25%
Vissticks, spinazie á la crème en -boursin

Plus

· Iglo2e Halve Prijs

Vissticks, spinazie á la crème en -boursin

€7.48€9.98

Nog 4 dagen

-24%
Gerookte zalm

Gerookte zalm

€4.99€6.55
220 g

Nog 2 dagen

-24%
AH Scharrel kip sate schnitzel 2 stuks 2-pk

Albert Heijn

AH Scharrel kip sate schnitzel 2 stuks 2-pk

€5.00€6.58
2 stuks€2.50 / stuk

Nog 2 dagen

-24%
AH Scharrel kip saté schnitzel 2 stuks

Albert Heijn

AH Scharrel kip saté schnitzel 2 stuks

€2.50€3.29
250 g€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-24%
AH Scharrel kip sate schnitzel 2 stuks 4pk

Albert Heijn

AH Scharrel kip sate schnitzel 2 stuks 4pk

€10.00€13.16
4 stuks€5.00 / stuk

Nog 2 dagen

-23%
Kipdijfilet

Aldi

Kipdijfilet

€7.99€10.34
900 g

Nog 2 dagen

-23%
Tonijnfilet

Tonijnfilet

€5.49€7.16

Nog 2 dagen

-22%
Gerookte spekreepjes

Lidl

Gerookte spekreepjes

€2.49€3.19
300 g

Nog 2 dagen

-22%
AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel

€2.50€3.19
200 g

Nog 2 dagen

-22%
AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 2-pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 2-pk

€5.00€6.38
2 stuks

Nog 2 dagen

-22%
AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 4-pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 4-pk

€10.00€12.76
4 stuks

Nog 2 dagen

-21%
Slagersrookworst

Aldi

Tijdelijk Lager

Slagersrookworst

€2.69€3.42
350 g

Nog 2 dagen

-20%
Zalmfilet met huid Pak 4 stuks.

Dirk

Zalmfilet met huid Pak 4 stuks.

€8.99€11.25
4 stuks€2.25 / stuk

Nog 4 dagen

-19%
AH Scharrel krokant kipfiletburger 2 st 3pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokant kipfiletburger 2 st 3pk

€8.49€10.47
3 stuks

Nog 2 dagen

-18%
Kipgehakt en kipdrumsticks

Plus

Kipgehakt en kipdrumsticks

€3.29€3.99

Nog 4 dagen

-17%
Ossenhaas

Plus

Ossenhaas

€4.99€5.99

Nog 4 dagen

-17%
AH Runder hamburger 4 stuks

Albert Heijn

AH Runder hamburger 4 stuks

€3.99€4.79
400 g€1.00 / stuk

Nog 2 dagen

-16%
Ovengebakken kipfilet of Serranoham

Plus

Ovengebakken kipfilet of Serranoham

€2.89€3.44

Nog 4 dagen

-16%
AH Scharrel kipsateschnitzel 2 stuks 3-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kipsateschnitzel 2 stuks 3-pack

€8.29€9.87
3 stuks€4.14 / stuk

Nog 2 dagen

-16%
Kip schnitzel, kip krokant schnitzel, kip saté schnitzel, kip cordon bleu, kip burger, kip donut of kip gehaktbal

Jumbo

Kip schnitzel, kip krokant schnitzel, kip saté schnitzel, kip cordon bleu, kip burger, kip donut of kip gehaktbal

€2.50€2.99

Nog 2 dagen

-14%
AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 3-pk

Albert Heijn

AH Scharrel krokante kipfiletschnitzel 3-pk

€8.19€9.57
3 stuks

Nog 2 dagen

-14%
Hamburgers

Jumbo

Hamburgers

€3.00€3.50

Nog 2 dagen

-14%
Pasta- en Mexicaans stijl gehakt

Plus

Pasta- en Mexicaans stijl gehakt

€2.99€3.49
300 gram

Nog 4 dagen

-13%
Kies & Mix kipreepjes of flakes

Jumbo

Kies & Mix kipreepjes of flakes

€2.50€2.89

Nog 2 dagen

-13%
Ierse Kogelbiefstuk

Vomar

Ierse Kogelbiefstuk

€2.79€3.19
Morgen verloopt
-13%
Ontbijtspek of Schouderham

DekaMarkt

Ontbijtspek of Schouderham

€1.69€1.95

Nog 2 dagen

-12%
Kiphaasjes en kipshoarma

Plus

Kiphaasjes en kipshoarma

€5.29€5.99

Nog 4 dagen

-12%
Scharrel Kipfilet

DekaMarkt

Scharrel Kipfilet

€4.99€5.68

Nog 2 dagen

-12%
Varkensschnitzels

DekaMarkt

Varkensschnitzels

€4.99€5.65
4 stuks

Nog 2 dagen

-11%
Entrecote en Ribeye

Plus

Entrecote en Ribeye

€3.19€3.57

Nog 4 dagen

-10%
AH Scharrel kipburger gepaneerd 2 stuks

Albert Heijn

AH Scharrel kipburger gepaneerd 2 stuks

€2.50€2.79
200 g€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
AH Gelderse gekookte worst 4 pck

Albert Heijn

AH Gelderse gekookte worst 4 pck

€7.16€7.96
4 stuks€1.79 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Knorr Good noodles kip 2pack

Albert Heijn

· Knorr

Knorr Good noodles kip 2pack

€3.94€4.38
2 stuks€1.97 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
AH Spekreepjes gerookt 3-pack

Albert Heijn

AH Spekreepjes gerookt 3-pack

€13.47€14.97
3 stuks€4.49 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
AH Zalmfilet 4 pk

Albert Heijn

AH Zalmfilet 4 pk

€35.96€39.96
4 stuks

Nog 2 dagen

-61%
Hoogvliet

Hoogvliet

· UnoxTijdelijk Lager

Unox Good Snacking groente of kip

€4.99€12.87

Nog 4 dagen

-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Unox1+1 Gratis

Unox rookworst 2 stuks

€3.49€6.98
2 stuks€1.75 / stuk

Nog 4 dagen

-30%
Hoogvliet

Hoogvliet

Gerookte spekreepjes

€3.49€4.99

Nog 4 dagen

-30%
Vomar

Vomar

Ketelworst

€4.99€7.14
Morgen verloopt
-26%
Vomar

Vomar

Kipdijshoarma

€3.99€5.39
Morgen verloopt
-25%
Vomar

Vomar

Rundergehakt

€7.99€10.69
Morgen verloopt
-23%
Hoogvliet

Hoogvliet

Hamburgers à la minute of runderbraadworst

€5.99€7.79

Nog 4 dagen

-23%
Hoogvliet

Hoogvliet

Grillworst of ossenworst

€2.99€3.89

Nog 4 dagen

-23%
Vomar

Vomar

Empanada Kip of Spinazie Triangel

€0.99€1.29
Morgen verloopt
-22%
Vomar

Vomar

Scharrel Kipdrumsticks

€4.99€6.37
Morgen verloopt
-21%
Hoogvliet

Hoogvliet

Rundergehakt

€5.99€7.59

Nog 4 dagen

-21%
Vomar

Vomar

Roosterz Kipfilet, Kiphaasjes of Kipspiezen

€7.49€9.49
Morgen verloopt
-17%
Vomar

Vomar

Runderhamburgers

€3.99€4.79
Morgen verloopt
-17%
Vomar

Vomar

Tijdelijk Lager

Kips Slagersleverworst of Leverworst met Mosterd

€1.99€2.39
Morgen verloopt
-16%
Vomar

Vomar

Versgesneden Flinterdunne Kipfilet

€2.25€2.69
Morgen verloopt
-10%
Vomar

Vomar

BOER'N LAND Varkens Braadworst

€4.99€5.54
Morgen verloopt
-8%8% volume voordeel
AH Biologisch Rundergehakt 6 pck

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Rundergehakt 6 pck

€27.54€29.94
6 stuks€4.59 / stuk

Nog 2 dagen

-8%
Rundergehakt

Plus

Rundergehakt

€4.99€5.42
500 gram

Nog 4 dagen

-6%
Worst

Plus

Worst

€2.99€3.19

Nog 4 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Gerookte spekreepjes 2-pack

Albert Heijn

AH Gerookte spekreepjes 2-pack

€9.48€9.98
2 stuks€4.74 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Biologisch Rundergehakt 4-pck

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Rundergehakt 4-pck

€18.96€19.96
4 stuks€4.74 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
Dr. Oetker Ristorante pizza salami 2-pack

Albert Heijn

· Dr. Oetker

Dr. Oetker Ristorante pizza salami 2-pack

€6.06€6.38
2 stuks€3.03 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
John West Tonijnstukken in water 3-pack

Albert Heijn

· John West

John West Tonijnstukken in water 3-pack

€7.95€8.37
3 stuks€2.65 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
Princes Tonijnstukken in water 3-pack

Albert Heijn

· Princes

Princes Tonijnstukken in water 3-pack

€7.67€8.07
3 stuks€2.56 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
Wahid Wahid kipfilet 3-pack

Albert Heijn

· Wahid

Wahid Wahid kipfilet 3-pack

€7.67€8.07
3 stuks€2.56 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
Princes Tonijnstukken in olijfolie 3-pack

Albert Heijn

· Princes

Princes Tonijnstukken in olijfolie 3-pack

€8.81€9.27
3 stuks€2.94 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Biefstuk 2 stuks 3-pack

Albert Heijn

AH Biefstuk 2 stuks 3-pack

€26.48€27.87
3 stuks€13.24 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Kogelbiefstuk 3-pack

Albert Heijn

AH Kogelbiefstuk 3-pack

€27.05€28.47
3 stuks€9.02 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Rundergehakt 4-pack

Albert Heijn

AH Rundergehakt 4-pack

€20.52€21.60
4 stuks€5.13 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Zalmfilet 3 pk

Albert Heijn

AH Zalmfilet 3 pk

€28.47€29.97
3 stuks

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Kipreepjes 2-pack

Albert Heijn

AH Kipreepjes 2-pack

€7.58€7.98
2 stuks€3.79 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Biologisch Spekreepjes gerookt 2-pack

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Spekreepjes gerookt 2-pack

€9.48€9.98
2 stuks€4.74 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
AH Mager spekblokjes 2-pack

Albert Heijn

AH Mager spekblokjes 2-pack

€8.72€9.18
2 stuks€4.36 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Grillworst met zaanlanderkaas 2-pack

Albert Heijn

AH Grillworst met zaanlanderkaas 2-pack

€5.41€5.58
2 stuks€2.71 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Gerookte zalmsnippers 2-pack

Albert Heijn

AH Gerookte zalmsnippers 2-pack

€14.53€14.98
2 stuks€7.26 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Biologisch Rundergehakt 3-pack

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Rundergehakt 3-pack

€14.52€14.97
3 stuks€4.84 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Roasted ham 2-pack

Albert Heijn

AH Roasted ham 2-pack

€6.77€6.98
2 stuks€3.38 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Scharrel kipburger 2 stuks 2-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kipburger 2 stuks 2-pack

€5.80€5.98
2 stuks€2.90 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Hamburger broodjes 2-pack

Albert Heijn

AH Hamburger broodjes 2-pack

€3.86€3.98
2 stuks€1.93 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Luxe hamburger broodjes 2-pack

Albert Heijn

AH Luxe hamburger broodjes 2-pack

€3.86€3.98
2 stuks€1.93 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Leverworst 2-pack

Albert Heijn

AH Leverworst 2-pack

€3.86€3.98
2 stuks€1.93 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Gelderse gekookte worst 2-pack

Albert Heijn

AH Gelderse gekookte worst 2-pack

€3.86€3.98
2 stuks€1.93 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Zalmfilet 2-pack

Albert Heijn

AH Zalmfilet 2-pack

€10.84€11.18
2 stuks€5.42 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Grillworst kip 2-pack

Albert Heijn

AH Grillworst kip 2-pack

€5.41€5.58
2 stuks€2.71 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Grillworst 2-pack

Albert Heijn

AH Grillworst 2-pack

€5.41€5.58
2 stuks€2.71 / stuk

Nog 2 dagen

-3%3% volume voordeel
AH Gebraden gehakt 2-pack

Albert Heijn

AH Gebraden gehakt 2-pack

€4.44€4.58
2 stuks€2.22 / stuk

Nog 2 dagen

-2%2% volume voordeel
AH Kipfilethaasjes 3-pack

Albert Heijn

AH Kipfilethaasjes 3-pack

€16.14€16.47
3 stuks€5.38 / stuk

Nog 2 dagen

-2%2% volume voordeel
AH Biologisch Kipfilet 2 stuks 3-pack

Albert Heijn

· AH Biologisch

AH Biologisch Kipfilet 2 stuks 3-pack

€28.49€29.07
3 stuks€14.24 / stuk

Nog 2 dagen

-2%2% volume voordeel
AH Scharrel kipfilet stukjes roerbak 3-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kipfilet stukjes roerbak 3-pack

€23.49€23.97
3 stuks€7.83 / stuk

Nog 2 dagen

-2%2% volume voordeel
AH Scharrel kipfilet blokjes 3-pack

Albert Heijn

AH Scharrel kipfilet blokjes 3-pack

€16.14€16.47
3 stuks€5.38 / stuk

Nog 2 dagen

-1%
Varkenshaas

Plus

Varkenshaas

€3.99€4.03

Nog 4 dagen

-9%
Hoogvliet

Hoogvliet

Salami, kipfilet of achterham

€1.99€2.19

Nog 4 dagen

-6%
nutrition

Dirk

Verspakket gehakt stroganoff Per pakket.

€4.69€4.99

Nog 4 dagen

Vlees en vis aanbiedingen vergelijken

Vlees en vis vormen de grootste kostenpost van een gemiddeld boodschappenbudget. Door slim te vergelijken en in te kopen bij aanbieding bespaar je hier het meest. Op DealHunter zie je de actuele vlees- en visaanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk, Aldi en meer in één oogopslag.

Welke supermarkt heeft de goedkoopste vlees?

Dirk van den Broek staat al decennia bekend om de laagste vleesprijzen van Nederland. Een kilo rundergehakt of kipfilet is bij Dirk vaak €1-3 goedkoper dan bij AH of Jumbo. Aldi en Lidl scoren scherp op kip en gehakt via hun huismerken.

Bespaar met de juiste vleeskeuze

Kies kippenbouten of -dijen in plaats van kipfilet: 2-3x goedkoper en op de BBQ of in de oven minstens zo smaakvol. Peulvruchten (linzen, kikkererwten) zijn een voedzaam en spotgoedkoop eiwitalternatief voor enkele maaltijden per week.

Vis: vers versus diepvries

Diepvriesvis (koolvis, pangasius, zalmfilet) is fors goedkoper dan vers en even voedzaam. Albert Heijn en Jumbo hebben regelmatig acties op verse zalm en witvis. Houd via DealHunter bij wanneer je favoriete vis in de aanbieding is.

Lees ook op ons blog

Populaire producten in deze categorie

Andere categorieën