🍳 Maaltijden Aanbiedingen

Bekijk alle actuele maaltijden aanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl, Dirk en meer. Vergelijk prijzen en bespaar op maaltijden.

search
trending_downGemiddeld 31% goedkoper

88 aanbiedingen gevonden

-67%
Knorr Wereldgerechten of Maaltijdmixen

DekaMarkt

· Knorr−67% Korting

Knorr Wereldgerechten of Maaltijdmixen

€3.25€9.75

Nog 2 dagen

-62%
Knorr Good Noodles of Pasta Beker 62 - 89 gram.

Dirk

· Knorr−62% Korting

Knorr Good Noodles of Pasta Beker 62 - 89 gram.

€0.79€2.09
89 gram€0.89 / 100g

Nog 4 dagen

-53%
Go Tan Noodles

Vomar

−53% Korting

Go Tan Noodles

€0.89€1.89
Morgen verloopt
-50%
Alle Jumbo's verse pasta's of pastasauzen

Jumbo

1+1 Gratis

Alle Jumbo's verse pasta's of pastasauzen

€1.25€2.49

Nog 2 dagen

-50%
AH Spaghetti all' uovo 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Spaghetti all' uovo 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Cappelletti prosciutto crudo 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Cappelletti prosciutto crudo 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Lasagne all uovo 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Lasagne all uovo 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

€1.25€2.49
250 g

Nog 2 dagen

-50%
AH Pasta Pestosaus

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Pasta Pestosaus

€1.25€2.49
125 g

Nog 2 dagen

-50%
Tonijnstukken

Plus

1+1 Gratis

Tonijnstukken

€2.69€5.38

Nog 4 dagen

-50%
Noedelsoep

Plus

1+1 Gratis

Noedelsoep

€0.65€1.30

Nog 4 dagen

-50%
Alle Santa Maria

Plus

1+1 Gratis

Alle Santa Maria

€0.99€1.98

Nog 4 dagen

-50%
Wereldgerechten

Plus

1+1 Gratis

Wereldgerechten

€3.29€6.58

Nog 4 dagen

-50%
Rijst

Plus

1+1 Gratis

Rijst

€1.19€2.38

Nog 4 dagen

-50%
Pasta en pastasaus

Plus

1+1 Gratis

Pasta en pastasaus

€2.49€4.98

Nog 4 dagen

-50%
Johma rauwkost of maaltijdsalades

Jumbo

1+1 Gratis

Johma rauwkost of maaltijdsalades

€1.50€2.99

Nog 2 dagen

-50%
AH Aardappelen voor de stamppot

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Aardappelen voor de stamppot

€0.74€1.49
600 g

Nog 2 dagen

-50%
AH Verse gnocchi 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Verse gnocchi 2-pack

€2.99€5.98
2 stuks€1.50 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Pastasaus tomaat mascarpone 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Pastasaus tomaat mascarpone 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 2-pck

Albert Heijn

−50% Korting

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 2-pck

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 4-pck

Albert Heijn

−50% Korting

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 4-pck

€4.98€9.96
4 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Pestosaus groen 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Pestosaus groen 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Tortelloni verdi ricotta spinaci 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Tortelloni verdi ricotta spinaci 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Tagliatelle all' uovo 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Tagliatelle all' uovo 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-48%
Dr. Oetker Ristorante Pizza

Vomar

· Dr. Oetker−48% Korting

Dr. Oetker Ristorante Pizza

€2.49€4.75
Morgen verloopt
-47%
Conimex soep in zak Zak 570 ml. OP=OP

Dirk

· ConimexTijdelijk Lager

Conimex soep in zak Zak 570 ml. OP=OP

€1.99€3.79
570 ml€0.35 / 100ml

Nog 4 dagen

-41%
Rookworst

Plus

· Unox−41% Korting

Rookworst

€2.29€3.89

Nog 4 dagen

-38%
JOHMA Broodsalades

Lidl

JOHMA Broodsalades

€1.99€3.19
175 g

Nog 2 dagen

-38%
Remia saus Statube 500 ml.

Remia saus Statube 500 ml.

€1.49€2.39
500 ml€0.30 / 100ml

Nog 4 dagen

-38%
Lichte salade

Plus

Lichte salade

€2.99€4.79
400 gram

Nog 2 dagen

-35%
Knorr Good noodles groente 6-pack

Albert Heijn

· Knorr

Knorr Good noodles groente 6-pack

€4.64€7.14
6 stuks€0.77 / stuk

Nog 2 dagen

-33%
Alle Knorr wereldgerechten, maaltijdmixen, risotteria's of spaghetteria's

Jumbo

3 Halen 2 Betalen

Alle Knorr wereldgerechten, maaltijdmixen, risotteria's of spaghetteria's

€1.33€1.99

Nog 2 dagen

-33%
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 3-pck

Albert Heijn

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 3-pck

€4.98€7.47
3 stuks€1.66 / stuk

Nog 2 dagen

-33%
Stamppotgroenten

DekaMarkt

Stamppotgroenten

€1.99€2.98

Nog 2 dagen

-32%
Grand'italia Tradizionali Pasta

DekaMarkt

Grand'italia Tradizionali Pasta

€0.99€1.45

Nog 2 dagen

-32%
Partysauzen

Partysauzen

€1.49€2.19

Nog 4 dagen

-29%
Kruidvat

Kruidvat

Sheba Délicatesses Vis Selectie In Saus Kattenvoer

€19.99€27.99
40 x 85 gram

Geldig t/m 18 okt

-27%
Groenteconserven

Plus

· Hak

Groenteconserven

€0.99€1.35
400 ml

Nog 4 dagen

-25%
Alle Honig maaltijd- of soepmixen

Jumbo

Alle Honig maaltijd- of soepmixen

€1.50€1.99

Nog 2 dagen

-25%
Jumbo's verse of goed gevulde soepen

Jumbo's verse of goed gevulde soepen

€3.22€4.29
500 g

Nog 2 dagen

-25%
AH Volkoren spaghetti

Albert Heijn

AH Volkoren spaghetti

€0.52€0.69
500 g

Nog 2 dagen

-25%
Alle nieuwe maaltijd- of soeppakketten

Jumbo

Alle nieuwe maaltijd- of soeppakketten

€3.52€4.69

Nog 2 dagen

-25%
AH Fusilli volkoren

Albert Heijn

AH Fusilli volkoren

€0.94€1.25
500 g

Nog 2 dagen

-25%
Alle La Morena

Plus

Alle La Morena

€2.24€2.99

Nog 4 dagen

-25%
AH Mini penne volkoren

Albert Heijn

AH Mini penne volkoren

€0.79€1.05
500 g

Nog 2 dagen

-25%
AH Spaghetti

Albert Heijn

AH Spaghetti

€0.52€0.69
500 g

Nog 2 dagen

-23%
HEINZ Sandwich spread

HEINZ Sandwich spread

€1.69€2.19
450 g

Nog 2 dagen

-23%
Verse soep

Plus

Verse soep

€5.50€7.18
500 ml

Geldig t/m 24 nov

-23%
Verse pizza's

Plus

Verse pizza's

€4.99€6.49

Nog 4 dagen

-22%
Wilde Wietze-dip

Aldi

Wilde Wietze-dip

€1.29€1.65
200 g

Nog 2 dagen

-22%
Verse pasta's

Plus

Verse pasta's

€3.49€4.49
300 gram

Nog 4 dagen

-20%
Honden­maaltijdzakjes in saus 12-pack

Honden­maaltijdzakjes in saus 12-pack

€2.99€3.75
12x100 g€0.25 / stuk

Nog 2 dagen

-20%
Oosterse maaltijd

Plus

Oosterse maaltijd

€3.99€4.99
450 gram

Nog 4 dagen

-20%
UNOX Knaks

UNOX Knaks

€1.99€2.49
400 g

Nog 2 dagen

-20%
Dolce Vita Pizza

Plus

Dolce Vita Pizza

€6.00€7.47

Geldig t/m 24 nov

-20%
Maaltijdsalade

DekaMarkt

Maaltijdsalade

€3.99€4.99
450 gram

Nog 2 dagen

-20%
Kattenmaaltijdzakjes in saus 12-pack

Kattenmaaltijdzakjes in saus 12-pack

€3.89€4.89
12x85 g€0.32 / stuk

Nog 2 dagen

-20%
Mayonaise en snacksaus

Plus

Mayonaise en snacksaus

€1.99€2.49
465 ml

Nog 4 dagen

-19%
Soep

Plus

Soep

€6.49€7.98
500 ml

Nog 4 dagen

-18%
Hondenbrokken in saus

Hondenbrokken in saus

€1.39€1.69
1.2 kg

Nog 2 dagen

-15%
Hummus

Lidl

Hummus

€1.09€1.28

Nog 2 dagen

-13%
Soep Verspakket

DekaMarkt

Soep Verspakket

€3.49€3.99

Nog 2 dagen

-12%
Kattenbrokjes in saus

Kattenbrokjes in saus

€0.46€0.52
415 g

Nog 2 dagen

-11%
Wraps

Wraps

€1.69€1.90
744 g

Nog 2 dagen

-10%
Unox Romige tomatensoep 2-pack

Albert Heijn

· Unox

Unox Romige tomatensoep 2-pack

€5.92€6.58
2 stuks€2.96 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Santa Maria Kruidenmix taco 3-pack

Albert Heijn

· Santa Maria

Santa Maria Kruidenmix taco 3-pack

€2.67€2.97
3 stuks€0.89 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Honig Basis voor macaroni en spaghetti 3-pack

Albert Heijn

· Honig

Honig Basis voor macaroni en spaghetti 3-pack

€5.37€5.97
3 stuks€1.79 / stuk

Nog 2 dagen

-10%
Unox Knaks 2-pack

Albert Heijn

· Unox

Unox Knaks 2-pack

€5.02€5.58
2 stuks€2.51 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Knorr1+1 Gratis

Knorr wereldgerechten

€2.99€5.98

Nog 4 dagen

-50%
Vomar

Vomar

· Knorr1+1 Gratis

Knorr Cup Good Snacks Alle soorten 3-packs

€1.84€3.68
Morgen verloopt
-46%
Vomar

Vomar

−46% Korting

Daily Chef Verse Pasta of Gnocchi

€3.21€5.90
Morgen verloopt
-31%
Vomar

Maggi Nasi, Macaroni of Spaghetti Mix

€1.16€1.69
Morgen verloopt
-30%
Hoogvliet

Hoogvliet

Soep in zak

€1.99€2.85

Nog 4 dagen

-27%
Vomar

Vomar

Healthy Hand Maaltijdsalades

€3.99€5.49
Morgen verloopt
-26%
Vomar

Vomar

MacaroniSpaghetti of Bami-Nasi Groenten

€0.99€1.34
Morgen verloopt
-22%
Hoogvliet

Hoogvliet

Daily Chef lasagne bolognese

€1.99€2.55

Nog 4 dagen

-21%
Hoogvliet

Hoogvliet

Bami-nasi of macaronispaghetti groenten

€1.49€1.89

Nog 4 dagen

-18%
Vomar

Vomar

Tijdelijk Lager

Sushi Box Kaigan

€8.99€10.99
Morgen verloopt
-17%
Vomar

Vomar

Tijdelijk Lager

Daily Chef Nasi of Bami

€4.99€5.99
Morgen verloopt
-13%
Hoogvliet

Hoogvliet

· Unox

Unox Hollandse erwtensoep

€2.49€2.85

Nog 4 dagen

-9%
Soep in blik

Soep in blik

€5.99€6.58
800 ml

Nog 4 dagen

-6%
Combi gerechten

Plus

Combi gerechten

€7.50€7.98

Geldig t/m 24 nov

-5%5% volume voordeel
Dr. Oetker Ristorante pizza margherita 2-pack

Albert Heijn

· Dr. Oetker

Dr. Oetker Ristorante pizza margherita 2-pack

€7.39€7.78
2 stuks€3.69 / stuk

Nog 2 dagen

-4%4% volume voordeel
AH Pizzadeeg 2-pack

Albert Heijn

AH Pizzadeeg 2-pack

€3.82€3.98
2 stuks€1.91 / stuk

Nog 2 dagen

-9%
Hoogvliet

Hoogvliet

Diepvries blauwe bessen of frambozen

€2.99€3.29

Nog 4 dagen

-9%
Vomar

Vomar

Verse Pizza

€4.99€5.49
Morgen verloopt
-4%
Vomar

Vomar

Unirice Rijst

€2.29€2.39
Morgen verloopt
-3%
Hoogvliet

Hoogvliet

G'woon pandan of basmati rijst

€1.69€1.75

Nog 4 dagen

Maaltijden aanbiedingen: kant-en-klaar en maaltijdcomponenten

Of je nu een snelle doordeweekse oplossing zoekt of de voorraadkast aanvult met pasta, rijst en sauzen: op DealHunter vergelijk je de actuele maaltijdaanbiedingen van Albert Heijn, Jumbo, Lidl en meer. Zo eet je gevarieerd zonder te veel te betalen.

Voorraadproducten in bulk bij aanbieding

Pasta, rijst, blikgroenten en sauzen zijn maandenlang houdbaar. Koop ze in bij een goede actie en je hebt altijd een goedkope maaltijdbasis in huis. Aldi en Lidl bieden deze basisproducten structureel het goedkoopst aan.

Kant-en-klaar versus zelf koken

Een kant-en-klare lasagne of maaltijdsalade kost al snel 2-3x meer dan dezelfde maaltijd zelf bereiden. Toch zijn er goede deals: AH en Jumbo bieden vers bereide maaltijden vaak met korting tegen het einde van de dag. Vergelijk de prijs per portie op DealHunter.

Wereldkeuken voor weinig

Wokgroenten, kruidenmixen, kokosmelk en noedels staan regelmatig in de aanbieding. Met een paar voordelige basisingrediënten maak je een complete maaltijd voor minder dan €2 per persoon.

Lees ook op ons blog

Populaire producten in deze categorie

Andere categorieën