Albert Heijn

Albert Heijn Bonus Aanbiedingen ✓ 1+1 Gratis

Deze week · 414 aanbiedingen

1+1 gratis, 2e halve prijs & bonus deals elke week. Dagelijks bijgewerkt, geen app nodig.

search
trending_downGemiddeld 18% goedkoper
-53%
AH Liefde & Passie Spelt gesneden

Albert Heijn

−53% Korting

AH Liefde & Passie Spelt gesneden

€1.49€3.19

Nog 2 dagen

-50%
AH Bapao kipsate

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Bapao kipsate

€0.65€1.29
115 g

Nog 2 dagen

-50%
AH Bapao rundvlees

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Bapao rundvlees

€0.65€1.29
115 g

Nog 2 dagen

-50%
AH Roerbakgroente Italiaans champignons

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Roerbakgroente Italiaans champignons

€1.15€2.29
400 g

Nog 2 dagen

-50%
AH Roerbakgroente Italiaans

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Roerbakgroente Italiaans

€1.15€2.29
400 g

Nog 2 dagen

-50%
AH Aardappelen voor de stamppot

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Aardappelen voor de stamppot

€0.74€1.49
600 g

Nog 2 dagen

-50%
Oatly! Haver barista edition 4-pack

Albert Heijn

· Oatly!−50% Korting

Oatly! Haver barista edition 4-pack

€5.78€11.56
4 stuks€1.45 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Gerookte zalm 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Gerookte zalm 2-pack

€4.59€9.18
2 stuks€2.29 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Verse gnocchi 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Verse gnocchi 2-pack

€2.99€5.98
2 stuks€1.50 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Alpro Barista haver 6-pack

Albert Heijn

· Alpro−50% Korting

Alpro Barista haver 6-pack

€8.37€16.74
6 stuks€1.39 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Oatly! Bio barista haver 4-pack

Albert Heijn

· Oatly!−50% Korting

Oatly! Bio barista haver 4-pack

€5.98€11.96
4 stuks€1.50 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Pastasaus tomaat mascarpone 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Pastasaus tomaat mascarpone 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Alpro Barista kokosnoot 4-pack

Albert Heijn

· Alpro−50% Korting

Alpro Barista kokosnoot 4-pack

€5.78€11.56
4 stuks€1.45 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Danio Romige kwark stracciatella 2-pack

Albert Heijn

· Danio−50% Korting

Danio Romige kwark stracciatella 2-pack

€2.99€5.98
2 stuks€1.50 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 2-pck

Albert Heijn

−50% Korting

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 2-pck

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 4-pck

Albert Heijn

−50% Korting

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro 4-pck

€4.98€9.96
4 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Pestosaus groen 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Pestosaus groen 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Tortelloni verdi ricotta spinaci 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Tortelloni verdi ricotta spinaci 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Tagliatelle all' uovo 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Tagliatelle all' uovo 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Spaghetti all' uovo 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Spaghetti all' uovo 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie 3-pack

Albert Heijn

· Ben & Jerry's−50% Korting

Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie 3-pack

€2.39€4.78
3 stuks€0.80 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Cappelletti prosciutto crudo 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Cappelletti prosciutto crudo 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Verkade Nizza kokos 2-pack

Albert Heijn

· Verkade−50% Korting

Verkade Nizza kokos 2-pack

€1.89€3.78
2 stuks€0.94 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
AH Lasagne all uovo 2-pack

Albert Heijn

−50% Korting

AH Lasagne all uovo 2-pack

€2.49€4.98
2 stuks€1.25 / stuk

Nog 2 dagen

-50%
Dreft 3in1 power spray citroen

Albert Heijn

· Dreft1+1 Gratis

Dreft 3in1 power spray citroen

€4.00€7.99
0,5 l

Nog 2 dagen

-50%
Witte Reus Toiletblok self active hygiene

Albert Heijn

1+1 Gratis

Witte Reus Toiletblok self active hygiene

€2.25€4.49

Nog 2 dagen

-50%
Witte Reus Toiletblok deluxe delicate magnolia

Albert Heijn

1+1 Gratis

Witte Reus Toiletblok deluxe delicate magnolia

€2.25€4.49

Nog 2 dagen

-50%
Witte Reus Toiletblok kracht actief oceaan

Albert Heijn

1+1 Gratis

Witte Reus Toiletblok kracht actief oceaan

€2.00€3.99

Nog 2 dagen

-50%
AH Vastkokende aardappelen

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Vastkokende aardappelen

€1.93€3.85
3 kg

Nog 2 dagen

-50%
AH Roerbakgroente Italiaans fijngesneden

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Roerbakgroente Italiaans fijngesneden

€1.50€2.99
400 g

Nog 2 dagen

-50%
Oatly! Biologische barista haver

Albert Heijn

· Oatly!1+1 Gratis

Oatly! Biologische barista haver

€1.50€2.99
1 l

Nog 2 dagen

-50%
Danio Romige kwark perzik

Albert Heijn

· Danio1+1 Gratis

Danio Romige kwark perzik

€1.50€2.99
450 g

Nog 2 dagen

-50%
Alpro Barista kokos

Albert Heijn

· Alpro1+1 Gratis

Alpro Barista kokos

€1.45€2.89
0,75 l

Nog 2 dagen

-50%
DubbelFrisss 1Kcal Appel & perzik

Albert Heijn

· DubbelFrisss1+1 Gratis

DubbelFrisss 1Kcal Appel & perzik

€1.38€2.75
1,5 l

Nog 2 dagen

-50%
AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Verse ravioli formaggio e pomodoro

€1.25€2.49
250 g

Nog 2 dagen

-50%
AH Pasta Pestosaus

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Pasta Pestosaus

€1.25€2.49
125 g

Nog 2 dagen

-50%
AH Roerbakgroente Hollands

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Roerbakgroente Hollands

€1.25€2.49
400 g

Nog 2 dagen

-50%
AH Roerbakgroente Mexicaans

Albert Heijn

1+1 Gratis

AH Roerbakgroente Mexicaans

€1.25€2.49
400 g

Nog 2 dagen

-48%
AH Slamelange jonge bladsla veldsla

Albert Heijn

−48% Korting

AH Slamelange jonge bladsla veldsla

€0.99€1.89
100 g

Nog 2 dagen

-46%
Taksi Tropisch fruit

Albert Heijn

· Taksi−46% Korting

Taksi Tropisch fruit

€0.99€1.85
1,5 l

Nog 2 dagen

-46%
Taksi GST Tropisch Fruit 3-pack

Albert Heijn

· Taksi−46% Korting

Taksi GST Tropisch Fruit 3-pack

€2.97€5.55
3 stuks€0.99 / stuk

Nog 2 dagen

-46%
Lipton Ice tea green zero sugar

Albert Heijn

· Lipton−46% Korting

Lipton Ice tea green zero sugar

€2.00€3.69
1,5 l

Nog 2 dagen

-46%
Robijn Wasverzachter morgenfris 2-pack

Albert Heijn

· Robijn−46% Korting

Robijn Wasverzachter morgenfris 2-pack

€6.98€12.90
2 stuks€3.49 / stuk

Nog 2 dagen

-46%
Lipton Ice tea sparkling zero sugar 2-pack

Albert Heijn

· Lipton−46% Korting

Lipton Ice tea sparkling zero sugar 2-pack

€3.99€7.38
2 stuks€2.00 / stuk

Nog 2 dagen

-46%
Taksi Tropisch fruit geen suiker toegevoegd

Albert Heijn

· Taksi−46% Korting

Taksi Tropisch fruit geen suiker toegevoegd

€0.99€1.85
1,5 l

Nog 2 dagen

-43%
AH Yorkham

Albert Heijn

−43% Korting

AH Yorkham

€1.99€3.49

Nog 2 dagen

-43%
AH Gegrilde yorkham

Albert Heijn

−43% Korting

AH Gegrilde yorkham

€1.99€3.49

Nog 2 dagen

-43%
AH Gegrilde beenham

Albert Heijn

−43% Korting

AH Gegrilde beenham

€1.99€3.49

Nog 2 dagen

Over Albert Heijn Aanbiedingen

Albert Heijn is de grootste supermarktketen van Nederland met meer dan 1.000 filialen. De wekelijkse AH Bonus-aanbiedingen wisselen elke woensdag en bieden kortingen tot 50% op honderden producten — van zuivel en vlees tot dranken en verzorgingsproducten.

Hoe werkt de AH Bonus?

De Bonuskaart is gratis en geeft toegang tot alle weekdeals: 1+1 gratis, 2e halve prijs en procentuele kortingen op versproducten. Via de AH-app ontvang je bovendien persoonlijke kortingscoupons op producten die je vaak koopt. Zonder Bonuskaart betaal je de normale adviesprijs.

Wanneer zijn AH-aanbiedingen het voordeligst?

De beste deals verschijnen op woensdag, wanneer de nieuwe Bonus-week begint. Populaire producten (Coca-Cola, Ariel, Pampers) zijn in de eerste 1-2 dagen vaak uitverkocht. Check DealHunter dagelijks voor de meest actuele AH Bonus-deals, inclusief de exacte kortingspercentages en vervaldatums.

AH versus Jumbo en Lidl

Albert Heijn is gemiddeld 2-5% duurder dan Jumbo op basisprijzen, maar compenseert met diepere promoties (1+1 gratis is effectief 50% korting). Vergeleken met Lidl ligt AH zo'n 15-20% hoger in prijs voor huismerken. Via DealHunter zie je direct wanneer AH goedkoper is dan de concurrentie.

Bonus aanbiedingen deze week: wat staat er in de Bonus?

De bonus aanbiedingen deze week bij Albert Heijn omvatten doorgaans 50-80 producten met kortingen van 20-50%. Vaste categorieën in de AH Bonus zijn:

  • Vlees & vis: kipfilet, gehakt en zalm regelmatig met 1+1 gratis of 35% korting
  • Zuivel: kaas, yoghurt en toetjes vaak 2e halve prijs
  • Dranken: frisdrank, bier en sap met diepe weekkortingen (in het BBQ-seizoen extra scherp)
  • Verzorging & huishoud: Ariel, Pampers en tandpasta met procentuele kortingen

Alle bonus aanbiedingen worden hier dagelijks bijgewerkt met het exacte kortingspercentage en de vervaldatum — zo zie je in één overzicht welke AH Bonus deze week de moeite waard is.

AH Bonus prijsvoorbeelden

Een greep uit veelvoorkomende AH bonus deals (exacte prijzen variëren per week):

  • Coca-Cola 6x1,5L: van circa €8,99 voor ongeveer €5,49 in de Bonus
  • AH kipfilet (500g): regelmatig 1+1 gratis — effectief rond €2,25 per pak
  • Kaas (jong belegen, 500g): 2e halve prijs of 30% korting

Veelgestelde vragen over Albert Heijn aanbiedingen

Alles wat je wil weten over besparen, kortingen en weekdeals bij Albert Heijn.

Lees ook op ons blog

📬 Mis geen Albert Heijn deal meer

Ontvang de Albert Heijn weekaanbiedingen direct in je inbox — gratis, afmelden met 1 klik.

Of volg ons op WhatsApp

Geen spam · 1 email/week · afmelden met 1 klik

Albert Heijn vergelijken met andere supermarkten

Andere supermarkten