Albert Heijn Bonus Aanbiedingen ✓ 1+1 Gratis
Deze week · 602 aanbiedingen
1+1 gratis, 2e halve prijs & bonus deals elke week. Dagelijks bijgewerkt, geen app nodig.
Albert Heijn
−50% KortingGlorix Power5 ocean wc-blok 6-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingGlorix Power5 ocean wc-blok 2-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingOptimel Proteine extra framboos aardbei 4-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingAquafresh Fresh & minty bescherming tandpasta 2pck
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingAquafresh Fresh & minty bescherming tandpasta 4pck
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingAquafresh Fresh & minty bescherming tandpasta 6pck
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingPage Sensitive vochtig toiletpapier 4-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingPage Sensitive vochtig toiletpapier 2-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingPage Sensitive vochtig toiletpapier 6-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingAH Gerookte zalm 2-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingHak Appelmoes extra kwaliteit 4-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingPage Aloe vera vochtig toiletpapier 4-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingProdent Cool mint tandpasta 4-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingPage Aloe vera vochtig toiletpapier 6-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingPage Aloe vera vochtig toiletpapier 2-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingProdent Cool mint tandpasta 2-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingProdent Cool mint tandpasta 6-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingAH Gerookte zalm 4-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingRobijn Wasverzachter morgenfris 2-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingRobijn Wasverzachter morgenfris 4-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingRobijn Wasverzachter morgenfris 8-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−50% KortingRaak Vruchtensiroop frambozen zs 4-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−44% KortingGlorix Power5 ocean wc-blok 9-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
−40% KortingGrolsch Radler citroen alcoholvrij 0.0 30-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
AH Sperziebonen kleinverpakking 2-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
Grolsch Radler citroen alcoholvrij 0.0 18-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
Raak Vruchtensiroop frambozen zs 3-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
Raak Vruchtensiroop multivruchten zero 3-pack
Nog 2 dagen
Albert Heijn
Raak Vruchtensiroop aardbeien zero 3-pack
Nog 2 dagen
Over Albert Heijn Aanbiedingen
Albert Heijn is de grootste supermarktketen van Nederland met meer dan 1.000 filialen. De wekelijkse AH Bonus-aanbiedingen wisselen elke woensdag en bieden kortingen tot 50% op honderden producten — van zuivel en vlees tot dranken en verzorgingsproducten.
Hoe werkt de AH Bonus?
De Bonuskaart is gratis en geeft toegang tot alle weekdeals: 1+1 gratis, 2e halve prijs en procentuele kortingen op versproducten. Via de AH-app ontvang je bovendien persoonlijke kortingscoupons op producten die je vaak koopt. Zonder Bonuskaart betaal je de normale adviesprijs.
Wanneer zijn AH-aanbiedingen het voordeligst?
De beste deals verschijnen op woensdag, wanneer de nieuwe Bonus-week begint. Populaire producten (Coca-Cola, Ariel, Pampers) zijn in de eerste 1-2 dagen vaak uitverkocht. Check DealHunter dagelijks voor de meest actuele AH Bonus-deals, inclusief de exacte kortingspercentages en vervaldatums.
AH versus Jumbo en Lidl
Albert Heijn is gemiddeld 2-5% duurder dan Jumbo op basisprijzen, maar compenseert met diepere promoties (1+1 gratis is effectief 50% korting). Vergeleken met Lidl ligt AH zo'n 15-20% hoger in prijs voor huismerken. Via DealHunter zie je direct wanneer AH goedkoper is dan de concurrentie.
Bonus aanbiedingen deze week: wat staat er in de Bonus?
De bonus aanbiedingen deze week bij Albert Heijn omvatten doorgaans 50-80 producten met kortingen van 20-50%. Vaste categorieën in de AH Bonus zijn:
- Vlees & vis: kipfilet, gehakt en zalm regelmatig met 1+1 gratis of 35% korting
- Zuivel: kaas, yoghurt en toetjes vaak 2e halve prijs
- Dranken: frisdrank, bier en sap met diepe weekkortingen (in het BBQ-seizoen extra scherp)
- Verzorging & huishoud: Ariel, Pampers en tandpasta met procentuele kortingen
Alle bonus aanbiedingen worden hier dagelijks bijgewerkt met het exacte kortingspercentage en de vervaldatum — zo zie je in één overzicht welke AH Bonus deze week de moeite waard is.
AH Bonus prijsvoorbeelden
Een greep uit veelvoorkomende AH bonus deals (exacte prijzen variëren per week):
- Coca-Cola 6x1,5L: van circa €8,99 voor ongeveer €5,49 in de Bonus
- AH kipfilet (500g): regelmatig 1+1 gratis — effectief rond €2,25 per pak
- Kaas (jong belegen, 500g): 2e halve prijs of 30% korting
Veelgestelde vragen over Albert Heijn aanbiedingen
Alles wat je wil weten over besparen, kortingen en weekdeals bij Albert Heijn.
Lees ook op ons blog
Goedkoper Boodschappen Doen? 10 Tips Die Echt Werken (Bespaar €200/Jaar)
Vergelijk supermarkten, gebruik 1+1 acties en sla in bij aanbieding. Met deze 10 praktisch…
Lees meer →VergelijkingIs Jumbo Goedkoper dan AH? ✓ Vergelijking met Lidl 2026
✓ Jumbo is gemiddeld 3% goedkoper dan AH op basisprijzen — maar AH wint op bonus-aanbiedin…
Lees meer →VergelijkingIs Lidl Goedkoper dan Albert Heijn? ✓ Vergelijking 2026
✓ Lidl is gemiddeld 15–25% goedkoper dan Albert Heijn op basisprijzen. Grootste verschil o…
Lees meer →