Ben & Jerry's Aanbiedingen

Week 40 · 3 aanbiedingen bij 1 winkels

trending_downGemiddeld 39% korting op Ben & Jerry's
-50%
Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie 3-pack

Albert Heijn

· Ben & Jerry's−50% Korting

Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie 3-pack

€2.39€4.78
3 stuks€0.80 / stuk

Nog 2 dagen

-33%
Ben & Jerry's Caramel chew chew 3-pack

Albert Heijn

· Ben & Jerry's

Ben & Jerry's Caramel chew chew 3-pack

€4.78€7.17
3 stuks€1.59 / stuk

Nog 2 dagen

-33%
Ben & Jerry's Cookie dough 3-pack

Albert Heijn

· Ben & Jerry's

Ben & Jerry's Cookie dough 3-pack

€4.78€7.17
3 stuks€1.59 / stuk

Nog 2 dagen

Ben & Jerry's aanbiedingen deze week

Deze week zijn er 3 Ben & Jerry's aanbiedingen te vinden bij 1 supermarkten, met een gemiddelde korting van 39%. De sterkste aanbieding is op dit moment Ben & Jerry's Chocolate fudge brownie 3-pack bij Albert Heijn: van €4.78 voor €2.39, een korting van 50%. De meeste Ben & Jerry's deals vallen deze week in de categorie Overig. DealHunter4U vergelijkt dagelijks alle Ben & Jerry's aanbiedingen uit de officiële folders, zodat je nooit de beste prijs mist.

Veelgestelde vragen over Ben & Jerry's aanbiedingen

Alles wat je wil weten over besparen, kortingen en weekdeals bij Ben & Jerry's.

Alle merken

Bekijk alle merken →