LU Aanbiedingen

Week 40 · 5 aanbiedingen bij 3 winkels

trending_downGemiddeld 13% korting op LU
-26%
Lu Tuc Crackers en Bakerolls

Plus

· LU

Lu Tuc Crackers en Bakerolls

€0.78€1.05

Nog 4 dagen

-24%
LU Bastogne

Lidl

· LU

LU Bastogne

€1.49€1.95

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
LU Bastogne original 2-pack

Albert Heijn

· LU

LU Bastogne original 2-pack

€4.08€4.30
2 stuks€2.04 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
LU Mini crackers naturel 2-pack

Albert Heijn

· LU

LU Mini crackers naturel 2-pack

€4.16€4.38
2 stuks€2.08 / stuk

Nog 2 dagen

-5%5% volume voordeel
LU Mini crackers olijfolie & oregano 2-pack

Albert Heijn

· LU

LU Mini crackers olijfolie & oregano 2-pack

€4.16€4.38
2 stuks€2.08 / stuk

Nog 2 dagen

LU aanbiedingen deze week

Deze week zijn er 5 LU aanbiedingen te vinden bij 3 supermarkten, met een gemiddelde korting van 13%. De sterkste aanbieding is op dit moment Lu Tuc Crackers en Bakerolls bij Plus: van €1.05 voor €0.78, een korting van 26%. De meeste LU deals vallen deze week in de categorie Snacks. DealHunter4U vergelijkt dagelijks alle LU aanbiedingen uit de officiële folders, zodat je nooit de beste prijs mist.

Veelgestelde vragen over LU aanbiedingen

Alles wat je wil weten over besparen, kortingen en weekdeals bij LU.

Alle merken

Bekijk alle merken →